Sosyal Medya

İnstagram Hesap Ekleme Sorunu

İnstagram Hesap Ekleme Sorunu

İnstagram üzerinde en sık karşılaşılan hatalardan biri de hesap ekleme sorunudur. Bu sorun müdahale edilmediği sürece hiçbir zaman düzelmiyor. O yüzden İnstagram hesap ekleme sorunu yaşıyorsanız birazdan vereceğimiz adımları uygulayarak bu problemden kurtulabilirsiniz.

İnstagram’da daha önceleri birden fazla hesap ekleme özelliği yoktu. Yapılan yenilikler arasında yer alan bu özellik sayesinde özellikle işletme profiline sahip sayfalar için çoklu hesap özelliği bulunmaz Hint kumaşı değerinde. Çünkü önceden birden çok hesabı olanlar işlem yapmak için her seferinde diğer hesabı kapatıp yeni hesapla giriş yapıyordu. Bu da oldukça zaman kaybettirici bir işlem.

İnstagram hesaba giriş sorunu çözümü

İnstagram hesap ekleme sorunu ile karşılaştığınız zaman kontrol etmeniz gereken birkaç önemli nokta var. Bu noktalara dikkat ettiğiniz sürece bu problemden tamamen kurtulursunuz. İlk olarak İnstagram uygulamasının güncel olup olmadığını kontrol edin. Bunun yanında telefon güncellemeniz varsa mutlaka güncellemenizi yapın. Tüm bunlara rağmen sorun düzelmediyse kullanıcı bilgilerinizin doğru olup olmadığını kontrol edin. Tüm bunlara rağmen yine bir sonuç alamıyorsanız cihazınıza format atın ve bu problemden tamamen kurtulun.

Daha Fazla Göster

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

implant
Başa dön tuşu
Kapalı