Sosyal Medya

İnstagram Hikaye Ses Sorunu Ve Çözümü

Sizlerle bugün en çok karşılaştığımız İnstagram Hikaye Ses Sorunu Ve Çözümü ile ilgili yapılması gerekenlerden bahsedeceğiz. İnstagram standart fotoğraf paylaşımının yanı sıra hikaye kısmı da çok aktif bir şekilde kullanılmakta ve kullanıcılar tarafında sevilmektedir. Ama bazen ne yazık ki hikaye videolarında ses sorunu ile karşılaşabiliyor ve İnstagram hikayelerimde ses gelmiyor problemi yaşayabiliyoruz.

İnstagram Hikayelerimde Ses Çıkmıyor

Eğer İnstagram’da gezinirken story yani hikaye bölümündeki video ses çıkmıyor diyorsanız bunun iki sebebi olabilir. Birincisi İnstagram hikayesinde video paylaşan kişinin videonun sesini kapalı olarak paylaşması ve bundan dolayı ses çıkmaması. Bu aslında bir problem değil çünkü paylaşan kişi kendisi videonun sesini kapatmıştır. Eğer sadece bir videoda değil de İnstagram hikayedeki bütün videolarda aynı ses problemi ile karşılaşıyorsanız ikinci bir sebep olarak da aşağıdaki başlığı okumanızı ve yazılan maddeleri uygulamanızı tavsiye ediyoruz.

İnstagram Hikaye Ses Sorunu İçin Alternatif Çözüm Yolları

Tüm hikaye videolarında ses problemi yaşayan kullanıcılar aşağıda listelediğimiz seçenekleri uygulayarak İnstagram ses sorunundan tamamen kurtulabilir.

  • İnstagram uygulamanızın en son sürüme güncellendiğinden emin olun.
  • Eğer uygulamanız güncel ise telefonunuzu kapatıp tekrar açmayı deneyin.
  • Telefonunuzun sesinin kısık olmadığından emin olmak için ses açma tuşuna basın.
  • Kendi mobil internetiniz ile bağlıysanız wifi ile bağlanmayı deneyin.
  • Telefonunuzun ayarlar bölümünden uygulamalara giderek İnstagram önbellek temizleme işlemi yapın.

İnstagram hikaye ses sorunu ve çözümü başlıklı yazımızda sizlerle story videolarından ses gelmemesi ile alakalı uygulayabileceğiniz çözüm yollarından detaylıca bahsettik. Anlattıklarımızı uygulayarak İnstagram hikaye ses sorunundan kesinlikle kurtulabilirsiniz. Videolarda ses sorunu ile ilgili yapabileceğiniz başka hiçbir şey bulunmamaktadır.

Yazımızı okuyup faydalandıysanız umarız ki İnstagram hikayelerindeki ses probleminden kurtulmuşsunuzdur. İnstagram’da karşılaşabileceğiniz diğer olası problemler ile alakalı sitemizde çözüm yollarına ulaşabilirsiniz.

Daha Fazla Göster

Benzer Haberler

Bir Yorum

  1. Ön belleği temizliyorum ,instegrama geri dönüyorum yine ses yok bu sefer tekrar ön belleğe geliyorum sildigim ön bellek yerinde sayıyor silinmiyor neden acaba bu arada telefonum oppo A2020

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

implant
Başa dön tuşu
Kapalı