Sosyal Medya

İnstagram Hikayeler Yarım Çıkıyor Sorunu Çözümü

Merhaba, bu yazımızda sizler için çoğu kişinin yaşadığı instagram hikayeler yarım çıkıyor sorunu çözümü paylaşacağız. Bu durumun çoktan farkına varmış kişiler aslında ne demek istediğimizi anladılar bile.

İnstagram’da hikâye paylaşan kişiler bu hikâyeleri paylaşırken eğer resmi ekrana tam oturacak şekilde yani ekranın kenarına iyice yaslayarak paylaşmışsa siz bu resmin kenarlarını ve üzerindeki yazıyı da yarım olarak görürsünüz. Resimde fazla belli olmasa da resmin üzerinde yazı varsa eğer bunu daha net bir şekilde fark edebilirsiniz.

İnstagram Hikayeleri Yarım Çıkma Sorununu Nasıl Çözerim?

Aslında instagram uygulaması tam ekran moduna uyarlanmış durumda ancak hikaye kısmında bu henüz tam uygulanabilmiş değil. İnstagram hikayeler yarım çıkıyor sorunu çözümü için çok basit bir değişiklik yapmanız gerekiyor. Telefonunuzun tam ekran modunu kapatarak instagram hikayelerinin ekranda tamamının göründüğünü ve bu sorundan kurtulduğunuzu fark edeceksiniz.

İkinci ve kolay bir yöntem olarak da hikâyedeki görseli parmaklarınızla küçülterek tamamının görüntülenmesini sağlayabilirsiniz. Eğer bu da olmuyorsa İnstagram uygulamanızı güncellemeyi deneyebilirsiniz.

Yukarıda anlattığımız yöntemleri kullanarak İnstagram hikayeler yarım çıkıyor probleminden kurtulabilir ve hikâyeleri tam ekran olarak görüntüleyebilirsiniz.

 

Daha Fazla Göster

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

implant
Başa dön tuşu
Kapalı