Sosyal Medya

Instagram Hikayelerine Çıkartma veya Emoji Nasıl Eklenir?

Instagram, her zaman çok çeşitli filtreleriyle bilinmektedir, ancak hizmet aynı zamanda kullanıcıların çıkartmalar, emoji ve karalamalar kullanarak fotoğraflarına daha fazla görüntü eklemesine izin verir. Bu eğitici yazıda ipuçlarını izleyerek, bu öğeleri Instagram fotoğraflarınıza ekleyebilirsiniz.

Bu yazı itibariyle, hikayeler özelliği yalnızca bazı yeni sürümlerde kullanıma sunuldu. Bu nedenle, bu özelliğin tadını çıkarmak için en son Instagram sürümünü kullandığınızdan emin olun. App Store’dan en son sürümü kontrol edebilir ve indirebilirsiniz. Bu kılavuz hem Android hem de iOS sistemlerinde çalışır.

instagram gif ekleyemiyorum

Instagram Hikayelerine Çıkartma Veya Emoji Nasıl Eklenir?

  • Telefonunuzdaki Instagram uygulamasını açın.
  • Zaman çizelgeniz yüklendikten sonra, kameraya erişmek için sağa kaydırın ve bir video kaydetmek için çekim düğmesine dokunarak veya basılı tutarak bir hikaye oluşturun.
  • Bir fotoğraf çekildiğinde, ekranın üstündeki çıkartma simgesine dokunun.
  • Renkli çıkartmalar içeren küçük bir panel ekranın altından yukarı kayar. Resimlere eklemek için istediğiniz etiketlere dokunmanız yeterlidir. Bir hikaye oluşturduğunuz zamana bağlı olarak, etkinlikle eşleşen alakalı etiketleri görebilirsiniz. Aksi takdirde, düzenli emoji göreceksiniz.
  • Çıkartmaların ve emojilerin yanı sıra, çıkartma simgesinin yanındaki kurşun kalem veya Aa simgesine dokunarak resme metin de ekleyebilirsiniz.
  • Eklenen etiketler veya emojiler iki parmağınızı kullanarak büyütülebilir, ekranda farklı bir yere taşınmış veya ekranın altındaki çöp tenekesine sürükleyerek silinebilir. Çıkartmalar için, farklı bir sürüme değiştirmek için üzerlerine dokunabilirsiniz.
Daha Fazla Göster

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

implant
Başa dön tuşu
Kapalı