Sosyal Medya

Instagram IGTV ile Keşfet’i Değiştiriyor!

Pek çok kişinin yeni şeyler görmek adına baktığı sayfalardan biri olan keşfet sayfası, instgaram üzerinde de yenileniyor.

Kendine has bir tarza ve dile sahip olarak sunulan bu sayfa, artık çok daha özverili şekilde düzenlenecek. IGTV hizmetine dair ön plana çıkarılan bütün seçenekler için durum biraz daha TİKTOK tarzı bir ekrana dönecek diyebiliriz.

Dünyanın en popüler sosyal medya uygulamalarından olan Instagram, bu konuda oldukça radikal kararlar almaya devam ediyor. Görünüş olarak yenilenecek gibi görünen bazı şeyler var. Bunların da arasında IGTV ve Instagram keşfet sayfası bulunuyor. Bu yüzden de farklı yaklaşımlar ile birlikte durumlar da kendi içinde toparlanmış oluyor. Bu sürece dair ortaya çıkarılan her bir yeniliği tek bir tıklama ile görebiliyor ve ön plana çıkarabiliyoruz.

Görsel yenilikler yolda

Güncel olarak ön plana çıkarılan birbirinden farklı çalışmaları ve yenilikleri sizler de kolaylıkla kullanabilir ve ön plana çıkarabilirsiniz. Zaman kaybetmeyin ve daha farklı, daha ayrıcalıklı ve yenilikler üzerinde kendi içinde dengelenen site içeriklerine göz atın. Instagram tarafından yapılan bütün seçenekler ve fırsatlar için tek bir tıklama yeterli olacaktır. Bakalım yeni güncelleme nasıl çıkacak karşımıza.

Etiketler
Daha Fazla Göster

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

implant
Başa dön tuşu
Kapalı