Sosyal Medya

Instagram Kötü İçerik Başlıklarına İşlem Yapıyor!

Özellikle son dönemin siber zorbalık konusunda yapılan çalışmaları artık Instagram üzerinden insanların düşüncelerini değiştirecek bir seviyeye sahip. Bu yüzden herkes için farklı ve bir o kadar da ayrıcalıklı bir çözüm düşünülüyor!

Instagram için sosyal medya paylaşımlarına baktığımız zaman, herkesin gerçekten önemli bir ilerleme yarattığını görmekteyiz. Bu yüzden açıklamalar incelenecek ve başlıklar üzerinde daha net düşünceler çıkacak karşımıza.

Potansiyel rahatsızlık veren her bir paylaşım için, ınstagram kullanıcılarına uyarılar gidiyor ve bu uyarılar da kendine has bir tarza ve beklentiye sahip oluyor. Düzenlemeler ve teşvikler herkes için farklı bir dil yaratıyor diyebiliriz. Peki ama süreç nasıl değişecek dersiniz? Bu durum büyük bir merak konusu olarak çıkıyor karşımıza.

Siber zorbalık için çözümler yolda!

Instagram kendi platformuna dair ön plana çıkarılan her bir yaklaşımı ve durumu çok daha organik ve çok daha yenilikçi bir dilde karşımıza çıkaracak ve bu sayede daha rahat ve daha beklenti dolu bir hizmet ile karşılaşmış olacağız. Bu yüzden şirketin içerikleri ve yapay zeka korumasına dair ön plana çıkardığı her yeni paylaşım ve beklentiyi tek bir tıklama ile inceliyor ve ön plana çıkarıyoruz.

Başlıklar ve yorumlara dair daha hızlı ve daha etkin bir dilde hizmet veren Instagram, kendine has bir dilde gerçekten her şeyi düzeltmek istiyor ve bu konuda çok daha güvenilir bir çalışma yaratmak istiyor. Niyetinin de doğrudan bu olduğunun altını çizen Instagram, zaten insanlar için daha rahat ve daha ayrıcalıklı bir dilde fırsat yarattığını gösteriyor.

Etiketler
Daha Fazla Göster

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

implant
Başa dön tuşu
Kapalı