Sosyal Medya

Instagram Kullanıcı Adı Nasıl Değişir?

Instagram adınızı nasıl değiştireceğinizi öğrenmek, özellikle adım adım rehberimizle basittir. Okuyucularımızın Instagram özelliklerini nasıl kullanacaklarını ve hesabınız üzerinde ne gibi bir etki yaratabileceklerini tam olarak bilmelerini sağlamak bizim işimiz.

Bu nedenle, Instagram adını değiştirmek her şeyi ve daha sonra yapmanız gerekenleri ayrıntılarıyla ayrıntılandıracağız.

Instagram Adım Nedir?

Instagram adınız, halkın Instagram tanıtıcınız olarak görmesini istediğiniz şeydir. Birisi Instagram’da sizi etiketlediğinde veya Instagram hesabınıza referansta bulunduğunda, isminiz görecekleri şeydir. Unutmayın, Instagram adınız Instagram kullanıcı adınızla aynıdır.

Instagram Kullanıcı Adı Değiştirme

Instagram Adınızı Nasıl Değiştireceğiniz Aşağıda Açıklanmıştır

Instagram uygulamasını açın ve Profilinize gidin. Bunu, aşağıda gösterildiği gibi sağ alttaki düğmeye tıklayarak yapabilirsiniz.

Instagram profil sayfanıza girdikten sonra, aşağıda gösterilen “Profili Düzenle” yi tıklayın.

Aşağıda gösterilen ekrana yönlendirileceksiniz. Buradan yapmanız gereken tek şey “Kullanıcı Adı” yazan yeri seçmek ve yeni adınızı girmek.

Instagram Adını Değiştirdikten Sonra Ne Yapmalı?

Instagram adınızı nerede reklam verdiğinizi veya nerede paylaşıldığını düşünün. Önceki Instagram adınız zaten kurulmuş bir takip veya sosyal medya pazarlama stratejisiyle ilişkilendirilmişse, atmanız gereken gerekli adımlar şunlardır:

Takipçilerinize adınızı değiştirdiğinizi bildirin. Bu çok önemli. Herhangi bir takipçi kaybetmek istemezsiniz çünkü yeni adınızı tanımıyorlar.

Instagram hesabınız zaten iyi biliniyorsa, isim değişikliğini ilişkilendirdiğiniz her platformda duyurduğunuzdan emin olun.

Instagram adınızı düzenli olarak nerede ilan ettiğinizi düşünün. Blogunuz, e-posta imzanız, kartvizitleriniz vb. Gibi önemli bir yerde değiştirmeniz gerekecektir.

Instagram yayını olarak bir değişiklik Instagram adı güncellemesi oluşturun. Bunu, tüm takipçilerinize isminizi değiştirdiğinizi duyurmak için yapın ve yenisinin ne olacağını bildirmelerini sağlayın.

Hepsi bu kadar! Instagram adınızdaki bir değişiklik nedeniyle bazı takipçilerinizi kaybetmeniz durumunda, Ücretsiz Deneme ve Aylık Planlarımız takipçinizin temelini organik olarak yeniden oluşturmanıza yardımcı olacaktır. Daha fazla bilgi için Sosyal Medya Ajansı Temsilcilerimizden biriyle iletişime geçin veya aşağıdaki yorumunuzu bırakın.

Daha Fazla Göster

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

implant
Başa dön tuşu
Kapalı