Sosyal Medya

İnstagram “Olağandışı Bir Giriş Denemesi Saptadık” Sorunu

İnstagram’da kimi zaman “Olağandışı bir giriş denemesi saptadık” hatasıyla karşı karşıya kalabilirsiniz. Bu hata nedir, hangi durumlarda ortaya çıkar ve nasıl çözülür gibi soruların yanıtını bugün sizler için hazırladık.

Dünyada en çok kullanılan uygulamaların başında yer alan İnstagram, kullanıcılarına kusursuz bir deneyim sunmak için sık sık yeni özellikler ekleyerek kullanıcı memnuniyetini arttırıyor. Milyonlarca aktif kullanıcı üzerinden para kazanmak ve iş yapmak isteyenler için İnstagram olmazsa olmazlar arasındadır. Konuya dönecek olursak, İnstagram’da bazen birtakım hatalarla karşılaşabiliriz. Bu hatalardan biri de olağandışı bir giriş denemesi saptadık problemi. Eğer bu uyarıyı alıyorsanız bilin ki hesabınız birden çok cihazda açıldı.

Olağandışı bir giriş denemesi saptadık çözümü

Hem telefondan hem tabletten hem de bilgisayarından İnstagram hesabına girenler bu uyarıyla sık sık karşılaşır. Bunun yanı sıra beğeni kasma, takipçi arttırma gibi üçüncü parti uygulamaları kullananlarda da bu uyarıyı alırsınız. Olağandışı bir giriş denemesi saptadık uyarısını almamak için İnstagram hesabınızı en fazla iki cihazda açmaya özen gösterin. Daha fazla cihazda girmeye kalkışırsanız bu uyarıyı almaya devam edeceksiniz.

Daha Fazla Göster

Benzer Haberler

Bir Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

implant
Başa dön tuşu
Kapalı