Sosyal Medya

Instagram Profil Adına Şekilli Yazı Yazma

Instagram biyografideki font nasıl değiştireceğini bilmek ister misin? Doğru yere geldiniz. En iyi Instagram yayınları, kullanıcıya özeldir. Peki, özelleştirmenin Instagram biyografinize de yayıldığını biliyor muydunuz? Standart Instagram fontuna sahip olmak yerine, farklı tipografi ile öne çıkabilirsiniz.

Insta tanıtıcınız için doğru yazı tipine sahip olmak, mükemmel Instagram biyo işçiliğinin önemli bir parçasıdır, bu nedenle yazı tipinizi akıllıca seçmeniz gerekir. Kendi metin stillerinizi kişiselleştirmek için bu Instagram yazı tipi üreteci araçlarından birini kullanabilirsiniz.

instagram şekilli isim yazma

Yazı Tipini Seç

Instagram’da kullanılabilecek fontlar üreten çeşitli araçlar var. Yeni başlayanlar için Instagram Fonts veya LingoJam’i deneyin. Ayrıca Cool Symbol’s Fancy Text Generator ile deneyler yapabilirsiniz, ancak arayüzün kafa karıştırıcı olabileceği konusunda uyarılırsınız. Fancy Text Generator aracı ayrıca, metninizi dekore etme seçeneği de sunar, ancak bu çoğu profil için muhtemelen çok fazladır.

Değiştirmek istediğiniz metni yazın; bu araçlar, Instagram’da kullanılabilecek bir yazı tipi listesiyle gelir ve size metninizin her birinde nasıl görüneceğini gösterir.  Kullanmak istediğiniz yazı tipini bulduktan sonra kopyalayın.

Instagram’da Yapıştır

Instagram’ı açın ve Profili Düzenle’ye gidin, sonra yeni yazı tipinizi yapıştırın. Gönder’i tıkladığınızda işlem tamamlanır. Seçtiğiniz yazı tipinin görünümünü beğenmiyorsanız, kolayca bir adıma geri dönüp bir tane daha seçebilirsiniz.

Daha geniş bir yazı tipi seçimi tercih ediyorsanız, Instagram uygulaması için iOS Yazı Tiplerini inceleyin.

Daha Fazla Göster

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

implant
Başa dön tuşu
Kapalı