Sosyal Medya

Instagram Profil Fotoğrafı Boyutu

İdeal Instagram profil fotoğrafının boyutunun ne olduğunu mu merak ediyorsunuz? Instagram profil resminizin boyutunun 1: 1 en boy oranıyla 110 x 110 piksel olması gerekir. Mükemmel, küçük bir karedir.

İdeal Instagram Profil

Profil resminizin yüksek kalitede bir çözünürlüğe sahip olması ve garip bir şekilde bozulmaması veya yeniden boyutlandırılmaması için, bu ölçümleri tam olarak doğru yapmak önemlidir. Bunu hızlı ve kolay bir şekilde yapmak için ya da Instagram için hep birlikte yeni bir profil resmi oluşturmak için Snappa’yı kullanabilirsiniz.

Instagram Profil Fotoğrafı Boyutu

Snappa’nın oluşturma aracında “Özel Grafik Boyutu Oluştur” kullanın ve 110 x 110 değerini girin.

Hemen bu mükemmel Instagram profil resmi boyutlarında bir tuval göreceksiniz. İşletmenizin logosunu yükleyebilir veya kütüphanemizdeki bazı tasarım öğelerimizle yeni bir logo bile oluşturabilirsiniz.

Görüntüyü daha dinamik hale getirmek için şekiller, metin bindirmeleri veya efektler gibi ekstra tasarım öğelerini kullanabilirsiniz. Profil resminizin öne çıkmasına yardımcı olmak için kenarlık, tek harf veya ek renk ekleyin. Hazır olduğunuzda tek yapmanız gereken resmi indirmek ve profil resminize yüklemek.

Daha Fazla Göster

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

implant
Başa dön tuşu
Kapalı