Sosyal Medya

Instagram Profil Link (Url) Adresi Nasıl Alınır?

Instagram Profil Link (Url) Adresi Nasıl Alınır?

İnstagram’ın bilinmeyen ya da gözden kaçan özelliklerini anlatmaya devam ediyoruz. Birçok kişinin bilmediği Instagram profil link adresi öğrenme yolunu bugün sizlere anlatacağız. Peki Instagram profil linki ne işimize yarayacak? Instagram linkinizi kopyalayarak sosyal medya platformlarında paylaşabilirsiniz. Ayrıca bir arkadaşınız sizi eklemek istediği zaman doğrudan bu linki verdiğiniz takdirde hiç uğraşmadan karşınızdaki kişi birkaç saniye içerisinde sizi takip edecektir. Tüm bunların yanında takipçi sayınızı arttırmak istediğiniz zamanda direkt bu linki paylaşarak da kullanıcıların sizi çok daha kolay bulmasını sağlayabilirsiniz.

Instagram profil url adresi nasıl alınır?

Son derece basit bir işlem olan Instagram url adresi alma yöntemi ile sizi ekleyecek kişilerin hayatlarını kolaylaştırabilirsiniz. Örneğin çok kullanılan bir isim soyada sahipseniz, insanların sizi bulması bir hayli zor olacaktır.

Instagram profil link adresi için ilk olarak Instagram hesabınıza giriş yapıp ardından kendi profilinize girmelisiniz. Daha sonra yukarıdaki “…” sekmesine tıklayın. Karşınıza çıkan ekranda ise “Profilin URL’sini kopyala” seçeneğini seçin. Tüm işlemler bu kadar.

Daha Fazla Göster

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

implant
Başa dön tuşu
Kapalı