Sosyal Medya

İnstagram Profil Resmi Kaldırma

İnstagram Profil Resmi Kaldırma

Milyonlarca kullanıcısı olan ve en popüler uygulamaların başında gelen İnstagram, her geçen gün kullanım alanını genişletiyor. Buna paralel olarak da İnstagram, sık sık yenilik yaparak kullanıcı memnuniyetini arttırmaya çalışıyor. Bugünkü konumuzda İnstagram profil resmi kaldırma işlemleri üzerinde duracağız ve profil resminizi nasıl değiştireceğiniz hakkında sizlere bilgiler aktaracağız.

İnstagram’da profil resmi nasıl kaldırılır?

İnstagram profil resmi kaldırma işlemi oldukça basit ve kısa bir işlemdir. Kimi kullanıcılar profil resmi olmadan uygulamayı kullanmayı seviyorken kimileri ise sık sık profil resmini değiştirmek istiyor. Peki profil resmi nasıl değiştirilir?

İnstagram’da profil resminizi kaldırmak için ilk olarak hesabınıza giriş yapın. Daha sonra kendi profil sayfanıza gelerek ayarlar bölümüne geçiş yapın. Burada da “Profili düzenle” seçeneğini seçerek istediğimiz sayfaya geliyor. İnstagram’da profil resmini kaldırmak ve diğer profil ayarları için bu bölümde işlem yapıyoruz. Profili düzenle dedikten sonra “Profil fotoğrafını değiştir” sekmesine tıklayarak mevcut profil resmini kaldırabilir ya da dilerseniz yeni bir profil resmi oluşturabilirsiniz.

Daha Fazla Göster

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

implant
Başa dön tuşu
Kapalı