Sosyal Medya

İnstagram Profil’De Whatsapp Sohbet Penceresi Açma

İnstagram Profil’De Whatsapp Sohbet Penceresi Açma

İnstagram üzerinden ürün satışı yapan sayfalara dikkat ettiyseniz, iletişim kısımlarında Whatsapp numaralarının yer aldığını görmüşsünüzdür. İnstagram profilde whatsapp sohbet penceresi açarak, rehbere kayıtlı olmayan kişilerle Whatsapp üzerinden sohbet edilmesi amaçlandı. Sizde bu özellikten yararlanabilir ve Whatsapp aracılığı ile müşterilerinizle canlı görüşme yapabilirsiniz. Üstelik kişileri rehbere ekleme gibi bir mecburiyette yok.

İnstagram profilde Whatsapp özelliğini açma

Sizlerle görüşmek isteyen kişilere vereceğiniz bir link sayesinde birbirinizi rehberinize eklemeden de hızlı bir şekilde iletişim kurabilirsiniz. Üstelik numaranızı irtibat defterine eklemek gibi bir zorunluluğunuzda yok. İnstagram profilde Whatsapp özelliği açmak ve bundan yararlanmak için aşağıdaki link adresini kullanabilirsiniz.

https://api.whatsapp.com/send?phone=telefonnumarası

Yukarıdaki linkte yer alan “telefonnumarası” kısmına kendi cep telefonu numaranızı eklemeniz yeterlidir. Cep telefonu numaranızı girerken başında sıfır olmadan girmeye özen gösterin. Aksi halde link hata verecektir. Numaranızı girdikten sonra da profilinize girerek web site adresi yazan kısma bu linki ekleyin ve kaydedin. Artık sizin de İnstagram profilinizde Whatsapp özelliği yer alacak.

Daha Fazla Göster

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

implant
Başa dön tuşu
Kapalı