Sosyal Medya

Instagram Profilime Kim Baktı?

Bugün Instagram, en popüler resim ve video paylaşım sosyal medya sitesidir. İnanılmaz özellikleri popülerliğin ana nedenidir. Şimdi Instagram, Facebook’un bir parçası, bu yüzden insanlar onu seviyor. Instagram kullanıyorsanız, o zaman herhangi bir üyenin profilini görebilirsiniz. Ancak, birçoğumuz Instagram profilimi ve Instagram takipçilerimi kimin görüntülediğini bilmek istiyoruz.

Profilime Kim Baktı?

Instagram profilimi takip eden en çok internet üzerinden sorulan soru. Bir Instagram takipçisi büyük belaya neden olabilir veya bazı insanlar takip etmeden onları kimin takip ettiğini bilmek ister.

instagram profilime kim baktı 2019

Instagram takipçilerini kontrol etmek ve Instagram profilinizi kimlerin görüntülediğini görmek mümkün değildir. Ancak bazı uygulamalar indirerek kontrol etme imkanınız vardır. İşte Instagramı ücretsiz olarak kimin görüp görmediğini öğrenmenin en iyi 10 yolu.

Instagram İçin Takipçi Insight

Instagram App için Follower Insight’ı kullanarak, Instagram profilinizi kimlerin görebileceğini görebilirsiniz. Instagram’da seni takip eden, takip eden veya izleyen takipçileri takip etmek mümkündür. Üç etkinlik için de size bir bildirim gönderebilir.

Instagram, Takipçi, Analyzer Uygulaması İçin Insight

Bu uygulama benim Instagram takip eden kişi hakkında düzenli raporlar oluşturuyor. Evet, Instagram’da beni kimin takip ettiğini bilmek yardımcı olur.

Bu ücretsiz Instagram takipçisi uygulaması, birisi Instagram yayınınıza, hikayenize veya videonuzla meşgul olduğunda anında bir bildirim gönderir.

Instagram için Takipçi Analizi – Follower Tracker

Daha fazla uygulama denemek istiyorsanız, Instagram için Follower Tracker – Instagram İçin izleyicisini görmezden gelemezsiniz;

Kendine soru sormayı bırak, Instagram fotoğraflarımı kimin görüntülediğini görebilirim. Bu uygulamayı kullandığınızda cevap alırsınız.

Bu uygulama basitleştirilmiş bir kullanıcı arayüzüne sahiptir ve kullanıcıların Instagram’da sizi kimin takip ettiği hakkında raporlar oluşturmasına izin verir.

 

Daha Fazla Göster

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

implant
Başa dön tuşu
Kapalı