Sosyal Medya

Instagram Repost Nasıl Yapılır?

Instagram’da tekrar gönderme oldukça yaygındır, ancak yalnızca birkaç kişi nasıl yapılacağını bilir. Instagram kullanarak işinizi geliştirmek istiyorsanız bu çok önemli bir beceridir. Kendi resimlerinizi göndermeniz oldukça teşvik edilirken, başkalarının içeriğini göndermeniz gereken zamanlar vardır. Instagram’da bir resmi nasıl yeniden yayınlayabileceğinizi öğrenmenin yolunu göstereceğiz.

Instagram’da Repost İçin Uygulamaları Kullanma

Instagram’daki resimleri yeniden yayınlamak için kullanabileceğiniz birkaç uygulama var. İşte bana öne çıkan bazı uygulamalar.

instagramda repost nasıl yapılır

Instagram Uygulaması İçin Repost

Instagram’daki resimlerin nasıl tekrarlanacağı konusunda yollar arıyor olabilirsiniz. Bunu Google Play Store’da veya App Store’da aradıysanız, Instagram için Repost adlı uygulamayı görmüş olabilirsiniz. Uygulamaya söz verdiğini yapar. Instagram’ı platformuna yüklemenizi sağlar ve görüntüleri paylaşmanızı sağlar. Sadece resmi yükleyin ve paylaşmak için üstteki 3 gri noktaya dokunun. Bunu yaptıktan sonra, o görüntünün URL’si size verilir. Daha sonra bunu kendi profilinize gönderebilir veya gelecekteki gönderi için programlayabilirsiniz.

Bir Resmin Payı Üzerine Reposting

Instagram’da yayınlanan her fotoğrafın kendine özgü bir URL’si vardır. Bu, Instagram’ın tüm içeriğini Facebook ve Twitter’da paylaşmanıza izin verir. Şimdi, Instagram platformundaki fotoğrafların nasıl yeniden gönderileceğini öğrenmek istiyorsanız, bunu kullanabilirsiniz. Ancak birden fazla adım gerektirecektir.

Önce, Instagram tarafından sağlanan Paylaşılan URL’ye gidin. Resmin sağ üst köşesindeki 3 gri noktaya gidebilirsiniz. Buna tıkladığınızda, paylaşım URL’sini panoya kopyaladığınızı gösteren bir bildirim alacaksınız.

Buradan yapmanız gereken tek şey bu URL’yi sosyal medya platformunuza yapıştırmak. Facebook tercih ederim Paylaşma URL’sini sağlanan alana koyup görüntüyü gönderdim.

Bunu yaptıktan sonra, gönderinin bir önizlemesini göreceksiniz. Facebook’ta yayınlayın ve şimdi yazarı başarıyla yazdınız ve yazarı alacaksınız.

Şimdi resmi Instagram’da yayınlamak istiyorsanız başka bir adım daha var. Facebook postanıza gitmeniz ve henüz gönderdiğiniz resmi kaydetmeniz gerekir. Ancak o zaman Instagram’da bu görüntüyü gönderebilirsiniz.

Yine, bu, görüntüleri paylaşmaya gelince Instagram’ın duvarını atlamanın başka bir yoludur. Ancak bu, görüntüleri istediğiniz gibi özgürce paylaşabileceğiniz anlamına gelmez. Her zaman görüntünün orijinal yazarını ödünç alın.

Daha Fazla Göster

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

implant
Başa dön tuşu
Kapalı