Sosyal Medya

Instagram Sahte Takipçi Nasıl Kaldırılır?

Bir hayalet takipçisi sizi takip eden bir Instagram hesabıdır, ancak asla aktif olarak sizinle bağlantı kurmaz (örneğin, Instagram içeriğinizin hiçbiri hakkında hiçbir zaman beğenmez veya yorum yapmaz).

Ciddi pazarlamacılar, sosyal medya ve içerik pazarlama uzmanları için, sadece yüksek takipçi sayıları yeterli değildir. Diğer ölçümler, katılım veya katılım oranı gibi merkezi aşamaya geçer. Bu gibi durumlarda, hayalet takipçileri başarının önündeki en büyük engeldir.

Instagram Sahte Takipçi Silme

Hayalet takipçileri aşağıdaki özelliklere karşılık gelir:

0 takipçi

0 gönderi

Profil resmi yok

Takip ettikleri insanların oranı yüksek

Son 30 gün içinde 0 yayın

Kullanıcı adı rastgele sayılarla doldurulur

Kötü kalitede takipçileri kaldırmak için üç geleneksel yol vardır.

Manuel Blok

Bir Instagram Ticari Hesabınız varsa, tek yol hayalet takipçilerini manuel olarak engellemektir. Bunu yapmak için sağ üst köşedeki (…) simgesine dokunarak profilini bulun ve ‘Engelle tıklayın.

Bir İşletme Hesabından Kişisel olana geçip Özel bir moda geçirerek bu işlemi tamamlamak daha kolaydır. Onları engellemek yerine hayalet takipçilerini kaldırabilirsin.

Bunun gibi bir el ile temizleme yapmak mümkündür, ancak hayalet takipçilerinin sayısı 10 bin’i geçmiyorsa.

Bu tür bir prosedürü tamamlamak biraz zaman alabilir, ancak bir veya iki hafta içinde değerini tamamen yükselten ve reklam verenlere çekici kılan tamamen yenilenmiş ve temiz bir hesaba sahip olacaksınız.

İhtiyaçlarınıza Özel Olarak Tasarlanmış Uygulamalar

App Store’da çok sayıda temizleyici uygulaması bulunmaktadır. Etkin olmayan tüm kullanıcıları filtreleyin, ardından tümünü silmekten çekinmeyin. Instagram, bir saatlik bir süre içinde gerçekleştirilen işlemlerin sayısı konusunda belirli sınırlamalar koymuştur. Verilerin güncellenmesi biraz zaman alıyor, bu yüzden bir uygulamanın ihtiyacı var mı? Biraz fazla, bir veya iki gün.

 

Daha Fazla Göster

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

implant
Başa dön tuşu
Kapalı