Sosyal Medya

İnstagram Sayfam Keşfet’De Görünmüyor?

İnstagram Sayfam Keşfet’De Görünmüyor?

İnstagram’da sayfası olanlar için vazgeçilmez özelliklerden birisi de keşfettir. Çünkü keşfet ile sizi takip etmeyen kullanıcılara da ulaşabilirsiniz. Üstelik bu sayede çok ciddi takipçi de kasabilirsiniz. Bu yüzden özellikle işletme profiline sahip kişiler keşfet özelliğinden yararlanmak istiyor. Ancak çoğu zaman yapılan yanlış işlemlerden dolayı paylaşılan gönderiler keşfette çıkmıyor. Bunun sonucunda da insanlar İnstagram sayfam keşfet’de görünmüyor sorusunu etrafına sormaya başlıyor. Hatta bazı durumlarda sırf keşfete çıkmak için yapılan yanlışlardan dolayı hesaplar spama düşüyor ya da sayfa kapatılabiliyor.

İnstagramda keşfete nasıl çıkılır?

İnstagramda keşfet’de çıkmak için yapılması gereken birtakım işlemler var. İlk olarak şu konuya açıklık getirmek lazım. Keşfette yer alan gönderiler, sizin ilgi alanınıza göre çıkıyor. İlk zamanlar keşfete sadece takipçi sayısı yüksek olan sayfalar çıkabiliyordu. Şimdi ise hemen hemen herkes rahatlıkla keşfete çıkabilir.

Sayfanız birçok nedenden dolayı keşfette görünmeyebilir. Otomatik hizmet satın aldıysanız, program kullanıyorsanız, keşfete çıkacağınız içerikte ciddi bir yoğunluk varsa, çok sayıda etiket kullanıyorsanız, içerikle alakasız etiket girişi yapıyorsanız keşfette görünmezsiniz.

Daha Fazla Göster

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

implant
Başa dön tuşu
Kapalı