Sosyal Medya

İnstagram Takipçi Sayısı Sürekli Düşüyor!

İnstagram Takipçi Sayısı Sürekli Düşüyor!

İnstagram kullanıcılarının yaşadığı problemler arasında takipçi sayısının düşmesi oldukça can sıkıyor. Takipçi sayısı düşen kullanıcı sayısının her geçen gün artmasıyla insanlarda doğal olarak bunun nedenini öğrenmek istiyor. İnstagram takipçi sayısında gözle görülür ciddi bir düşüş yaşayan kullanıcılar ilk olarak kendini sorgulamalı. Çünkü takipçi düşüşlerinin ana sebebi takipçi satın alınmasıdır. Bu nedenden dolayı takipçi sayınızda ciddi ölçüde azalmalar yaşanabilir.

İnstagram takipçi sayısı neden azalıyor?

İnstagram takipçi sayısı iki nedenden ötürü düşüş yaşayabilir. Bunlardan ilki kullanıcıların paylaşımlarınızı beğenmemesi ya da hesaplarını dondurmaları (silmeleri) şeklinde takipçi sayınız azalabilir. Bir diğeri ise İnstagram topluluk kurallarına aykırı hareket ederek takipçi satın almış olabilirsiniz. Bu durumda takipçi sayınızın düşmesi gayet doğal. Gerçek takipçi satın aldıysanız, kullanıcılar sizi fark ettiğinde takibi bırakabilir. Gerçek, aktif olarak satılan takipçilerin yüzde 30-40’ı sizi takipten çıkar.

Bot hesap satın aldıysanız yine takipçi sayınız düşmüş olabilir. Çünkü İnstagram sürekli güncelleme yaparak bot hesapları veritabanından siliyor. Bu yüzden dışarıdan satın aldığınız takipçilerin garantisi yoktur.

Daha Fazla Göster

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

implant
Başa dön tuşu
Kapalı