Sosyal Medya

Instagram Videoları Ve Hikayelerine Müzik Nasıl Atılır?

Instagram hikayelerinin% 60’ı ses ile çalınıyor. Bunu aklımızda tutarsak, bir hikayeye müzik eklemenin takipçileriniz için farklı bir faktör olabileceğini düşünebiliriz. Bu tür videolar için en sevdiğiniz şarkıları kullanmayı düşündüğünüz mümkündür. Ancak, kişisel veya ticari bir hesap için, Instagram videolarınız için mükemmel şarkıyı kullanmak düşündüğünüz kadar kolay değildir. Telif hakkı nedeniyle, bu sosyal ağ, korumalı müzik kullanıyorsanız içeriğinizi kaldırabilir veya hesabınızı yasaklayabilir. Aslında, Instagram Reklamları için telif hakkıyla korunan müzik kullanırsanız, sonuçlar daha ciddi olabilir. Bu sorunları önlemek için, Instagram’da müziği güvenle kullanmanız için iki yöntem sunacağız.

Instagram video ve resimlerine video ekleme

Royalty-Bedava Müzik

Instagram’ınıza profesyonel bir görünüm arıyorsanız, bu en iyi seçeneğinizdir. Mükemmel kalitede müzik alacak ve şimdiki ve gelecekteki lisans problemlerinden kaçınacaksınız. İnternette ücretsiz müzik lisansı satışına adanmış birkaç web sitesi var.

Envato Elements

Muhtemelen var olan en basit ve en ucuz servislerden biridir. Bu pazar, tek bir lisans altında satın alınabilecek çok sayıda müzik türü ve ses efekti sunar. Aylık aboneliğe mal olan sadece 16,50 ABD Doları karşılığında şunları elde edersiniz:

  • Ay boyunca sınırsız indirme
  • Tüm katalog ve haftalık haberlere erişim
  • Instagram ve diğer sosyal ağlarda sınırsız kullanım
  • Videolardan tamamen para kazanma yeteneği

Envato ile telif hakkı iddiaları bitmek üzere. Ayrıca, gereksinimlerinize uymuyorsa, istediğiniz zaman aboneliği iptal edebilirsiniz.

Daha Fazla Göster

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

implant
Başa dön tuşu
Kapalı