Sosyal Medya

Instagram Videolarına Nasıl Müzik Eklenir?

Bir resim bin kelimeye bedel olabilir, ancak bazen iyi hazırlanmış Instagram yazı denizinde göze çarpmak için sadece bir fotoğraftan daha fazlasına ihtiyacınız vardır. Gönderilerinizi geçmeden önce takipçilerinizin dikkatini çekmek istiyorsanız, bazı akılda kalıcı müzikler ihtiyacınızı karşılayabilir.

Neyse ki, Instagram Hikayeleri şimdi doğrudan uygulama içinden bir video veya fotoğrafa en sevdiğiniz parçaları eklemenizi sağlar. Gerçek yayınlara müzik eklemek için üçüncü taraf bir uygulamaya güvenmeniz gerekecek olsa da, işi yapan birkaç kişi bulduk. Drake’den Tame Impala’ya, şimdi Instagram hesabınızı kendi kişisel film müziğinize dönüştürebilirsiniz.

Instagram Videolarına Kolayca Müzik Ekleme

Hikayene Müzik Ekleme

Instagram Hikayesine müzik eklemek basittir. Instagram’ın hikaye bölümünde bir video veya resim çektikten sonra, sağ üst köşedeki gülen yüz simgesine dokunun. Ortaya çıkan menünün ikinci satırında bir müzik simgesi göreceksiniz ve bir kez dokunulduğunda, hangi şarkıyı eklemek istediğinizi seçme seçeneğiniz olacak.

Instagram ve üç ana rekor etiketi arasındaki ortaklık sayesinde binlerce şarkıya erişebileceksiniz. Üç kategoriden birinden birini seçebilirsiniz – Popüler, Ruh Hali ve Türler – veya aklınızda bir tane varsa, belirli bir şarkıyı arayabilirsiniz. Müziğinizi seçtikten sonra, Hikayenize en uygun parçayı bulmak için parçayı hızlı ileri ve geri sarabilirsiniz.

Video çekmeden önce bir şarkı da seçebilirsiniz. Kamerayı açtığınızda, kayıt düğmesinin altındaki “Müzik” seçeneğine kaydırın. Bir şarkı arayın, istediğiniz parçayı seçin ve şarkı arka planda çalınırken videonuzu kaydedin. Arkadaşlarınız Hikayenizi izlerken, şarkıyı fotoğraf veya videoyu izlerken dinlerler. Ayrıca, Hikayenizde, şarkının adını ve sanatçının adını gösteren bir çıkartma görecekler.

Daha Fazla Göster

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

implant
Başa dön tuşu
Kapalı