Sosyal Medya

Instagram Videolarını Kaydetmenin Kolay Yolları

Arkadaşınız Instagram’da komik bir şeyler paylaştı ve indirmek istiyorsun. Bir fotoğrafsa, yeterince kolay bir şekilde ekran görüntüleyebilirsiniz, ancak bir video ise işler daha zorlaşır. Uygulama aslında takip ettiğiniz kişilerin gönderdiği Instagram videolarını kaydetme seçeneği sunmuyor. Bağlantıyı yalnızca gönderiye kopyalayabilir veya özel bir koleksiyonun parçası olarak uygulamada yer imlerine ekleyebilirsiniz.

Instagram video indirme işlemi nasıl yapılır?

Görünüşe göre Instagram videoları indirip kamera rulonuza kaydetmenize izin veren bazı üçüncü taraf uygulamalar var. Kendi videonuzu veya Instagram Hikayenizi kaydetmek istiyorsanız, bunu da yapabilirsiniz.

Kendi Instagram Videolar Nasıl Kaydedilir?

Instagram uygulamasından doğrudan bir video kaydetme? Bu videoları bir gönderi veya Instagram Hikayesi olarak paylaşmanızın bir sonucu olarak kaydedebilirsiniz.

Paylaşımlar

Instagram’a gönderdiğiniz tüm videoların telefonunuza kaydedilmesini sağlamak için Instagram ayarlarınıza gidin (profilinizin sağ üstündeki üç nokta simgesi). Ayarlar bölümüne ilerleyin. Alt kısımda, birkaç farklı şey için geçiş var: orijinal fotoğrafları kaydedin, yayınlanan fotoğrafları kaydedin ve gönderdikten sonra videoları kaydedin. Bu üçüncü seçenek açık olduğu sürece, yayın olarak paylaştığınız videolar da otomatik olarak kamera rulonuza kaydedilir.

Instagram Hikayeleri

Doğrudan Instagram uygulamasında kaydettiğiniz kendi Instagram Hikayenizi kaydetmek için videonuzu kaydettikten ve düzenledikten hemen sonra sol alt kısımdaki “Kaydet” simgesine dokunun. Bu, Hikayeyi kamera rulonuza kaydeder.

Alternatif olarak, Hikayelerinize gönderildikten sonra Hikayeyi açabilir, videonun altındaki üç nokta simgesine ve ardından Kaydet / Fotoğraf Videosu Kaydet seçeneğine dokunun. Hikayeniz birden fazla fotoğraf ve video içeriyorsa, her şeyi video olarak kaydetmek için Hikayeyi Kaydet seçebilirsiniz.

Daha Fazla Göster

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

implant
Başa dön tuşu
Kapalı