Sosyal Medya

İnstagrama En Son Giriş Hangi Cihazdan Ne Zaman Olmuş

İnstagrama En Son Giriş Hangi Cihazdan Ne Zaman Olmuş

Birçok İnstagram kullanıcısı hesaplarının hacklenmesinden korktukları için gerekli önlemleri almak istiyor. Bu önlemler kapsamında İnstagrama en son giriş ne zaman yapıldı sorusu da pek çok insan tarafından merak ediliyor. Bilindiği üzere Facebook, kullanıcı hesabınıza en son hangi ülkeden, hangi şehirden, hangi saatte ve hangi web browserı ile girdiğinizi sizlere gösteriyor. Peki İnstagram’da bu özellikleri bizimle paylaşıyor mu? Bu sorunun cevabını sizler için hazırladık.

 

 

İnstagrama en son giriş hangi cihazdan yapıldı?

İnstagrama en son giriş hangi cihazdan yapıldı sorusunun cevabını sizler için araştırdık. İnstagrama girdiğiniz zaman ip adresiniz, giriş yaptığınız ülke, şehir, saat ve İnstagrama girdiğiniz cihazlar İnstagram sunucularında kayıt altına alınıyor. Log kayıtı olarak da bilinen bu durumu öğrenmek Facebook’ta olduğu gibi ne yazık ki kolay değil.

İnstagrama giriş bilgilerinizi öğrenmek için savcılık talimatına ihtiyacınız olacak. Yani Facebook’ta olduğu gibi bu bilgilere kullanıcıların ulaşması mümkün değil. Savcılık, ABD’de bulunan İnstagram’dan sizin bilgileri talep etmesi durumunda bu bilgileri öğrenebilirsiniz.

Daha Fazla Göster

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

implant
Başa dön tuşu
Kapalı