Sosyal Medya

Instagram’a Facebook İle Giriş Yapma

Instagram, en çok kullanılan sosyal medya fotoğraf paylaşım platformudur ve görüntü ve videoları paylaşmak için App olarak tarayıcıyı ve akıllı telefonları kullanarak masaüstü / dizüstü bilgisayarda çalışır. Diğer platformlarda olduğu gibi, e-posta kimliğinizi kullanarak bir kayıt yaptırmanın iki yolunu kullanarak Instagram’da giriş yapabilirsiniz; ikincisi ise Facebook’un tek seçenek olduğu sosyal medya girişidir. Merak etmeye gerek yok, neden sadece Facebook var, bunun nedeni bu sosyal medya devinin Instagram’ı çoktan geri alması. Şimdi, Instagram, Facebook’un bir parçası ve bu nedenle Facebook işletme sayfanızı Instagram İşletme sayfası olarak kolayca kullanabilirsiniz. Bu yazıda, Facebook’u kullanarak Instagram’da nasıl giriş yapacağınızı göstereceğiz.

instagram facebook ile giriş yapma

Facebook İle Instagram Girişi Nasıl Yapılır?

E-posta kimliğini kullanarak Instagram’da giriş yapabilirsiniz, ancak zamandan kazanmak ve anında giriş yapmak için Facebook’u kullanabilirsiniz. İşte bu öğreticiyi göstermek için Mobil Uygulamayı kullanıyoruz.

  • Facebook kullanarak Instagram’da oturum açmak için, hem Masaüstü PC tarayıcısında hem de Mobil uygulamasında “Facebook ile giriş yapın” etiketli bir düğme göreceksiniz.
  • “Facebook’ta Giriş Yap” düğmesine tıklarsanız, Instagram Instagram’a erişmek veya Instagram kurmak istediğiniz Facebook hesabına erişmek istersiniz.
  • Instagram’a ilk defa erişiyorsanız, bir kullanıcı adı oluşturmanız istenecektir. Varsayılan olarak, Instagram, Facebook profil verilerinize dayanarak size rasgele bir kullanıcı adı verir. Ancak, Insta’nizin profilini düzenleyerek daha sonra ne istersen onu değiştirebilirsin.

Bu sayede, Facebook’u kullanarak Instagram’da kolayca giriş yapabilirsiniz. Şimdi Instagram’da oturum açmak istediğinizde, kaydolurken kullandığınız Facebook hesabını kullanabilirsiniz. Facebook ile oluşturulan Instagram şifresini unutursanız, çünkü kullanıcı adı dışında Facebook kullanarak oluşturulan Instagram hesabının kimlik bilgilerini asla alamazsınız.

Daha Fazla Göster

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

implant
Başa dön tuşu
Kapalı