Sosyal Medya

İnstagram’a Geri Dönmeyi Kolaylaştırdı Sorunu ve Çözümü

İnstagram’a Geri Dönmeyi Kolaylaştırdı Sorunu ve Çözümü

İnstagram’da en çok karşılaşılan hatalardan biri de giriş yapamama sorunudur. Bu sorunla şimdiye kadar karşılaşmamış kullanıcı sayısı oldukça azdır. Sizde İnstagram’a geri dönmeyi kolaylaştırdı sorunu ile karşılaşıyorsanız yapmanız gereken işlem oldukça basit. Bu hatayı alıyorsanız şifrenizi hatalı giriyorsunuz demektir. Ancak bazı durumlarda güvenlik sebebiyle de bu uyarı mesajıyla karşılaşabilirsiniz. Şimdi sizlere bu hatadan nasıl kurtulacağınızı ve yapmanız gereken işlemleri anlatacağız.

İnstagram’a geri dönmeyi kolaylaştırdı hatası

“İnstagram’a girerken sorun yaşıyorsunuz gibi görünüyor. Hesabına dönmenize yardımcı olabiliriz.” Uyarısıyla karşılaşıyorsanız ilk olarak şifrenizi değiştirmelisiniz. Çünkü bu hatayla karşılaşıyorsanız büyük ihtimalle şifrenizi yanlış giriyorsunuzdur.

İnstagram hesabınıza giriş yaptıktan sonra İnstagram’a geri dönmeyi kolaylaştırdı sorunu ile karşılaşıyorsanız şifrenizi değiştirin. Daha sonra profilinize girerek “İzin verilen uygulamalar” kısmından tüm izin verdiğiniz uygulamaları kaldırın. İzin verilen uygulamalar kullanıcılar için büyük bir risk teşkil ediyor. İnstagram hesabınızın ele geçirilmesine kadar pek çok problemi yaşayabilirsiniz. Bu yüzden tüm izin verilen uygulamaları kaldırın.

Daha Fazla Göster

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

implant
Başa dön tuşu
Kapalı