Sosyal Medya

Instagram’a Whatsapp’ta Bulunan Yeni Bir Özellik Geliyor!

Sosyal medya platformlarının son zamanlarda daha fazla kullanılması ve daha popüler hale gelmesi üzerine yeni güncellemeler de gündeme gelmeye başladı. Sosyal medya devi olarak bilinen Facebook, farklı platformlarda bulunan yeni özellikleri Instagram üzerinden de kullanılmak üzere getirmeyi planlıyor.

Facebook çok popüler olan sosyal medya platformlarından birisi olan Instagram’ın da sahibi olarak biliniyor. Pek çok güncelleme ile birlikte kullanıcıların daha verimli şekilde hizmet almaları ve böylece daha uzun zaman geçirmeleri amaçlanıyor. Birbirleri ile bağlantılı olması sebebiyle bir platformda uygulamaya konan bir özelliğin diğer uygulamaya aktarılması da son derece kolay hale geliyor.

Instagram İçin Yeni Özellik Müjdesi Verildi!

ınstagram güncelleme

Whatsapp’ta yer alan yeni bir özelliğin Instagram için de getirilmesi planlanıyor. Whatsapp’ta bulunan bazı sohbetlerin arşivlenme ve sabitlenme özelliği bulunuyor. Benzer uygulamanın Instagram üzerinden nasıl kullanılacağı ise merak konusu oldu. Teknoloji dünyasının mühendislik konusunda önemli isimlerinden biri olan Jane Manchun Wong bu özelliği keşfeden isim olarak biliniyor.

Yeni güncellemenin Instagram’a gelmesi üzerine kullanıcılar gelen yorumları sabitleyebilecekler. Sayfa sahipleri bu sayede dikkat çekmek isteyen yorumları sayfalarında tutabilecekler. Bu yorumlar gelen ziyaretçiler tarafından daha fazla görülebilecek. Başka kişilerden gelen yorumlarda yeni özellikler sonrasında sabitlenebilecek. Bu yeni güncellemeden pek çok kişi faydalanabilecek. Instagram yapılan güncellemeler ile birlikte daha fazla kullanıcı sayısına ulaşmayı hedefliyor.

Daha Fazla Göster

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

implant
Başa dön tuşu
Kapalı