Sosyal Medya

Instagram’da Beğeni Krizi!

Instagram üzerinde son dönemde yapılan gizlilik durumları pek çok kişinin derdini ön plana çıkardı diyebiliriz. Özellikle beğeni gizlenme olayı Instagram tarafından net duyurulsa da, herkes için geçerli değil. Beğeni gizleme olayları ile ilgili yapılan çalışmalarda son durum nedir gelin birlikte inceleyelim.

Geçtiğimiz günlerde yaşanan beğeni gizleme durumu, artık yerini başka bir boyuta dönüştürdü. Çünkü beğeniler herkeste gizlenmiyor ve bu yüzden sorunlar yaşanmaya başlanıyor. İnsanlar yer yer beğenilerin gizli olduğu düşüncesi ile hareket etse de, çoğu kişinin beğenileri yine görünüyor. Demek ki burada bir güncelleme gecikmesi var ve kişiler kendilerine düşen görevi net yapamıyor. Peki ama nedir sorun?

Araştırmalara ve tepkilere bakarsak, bazı kişilerde gizli olan beğeniler bazı kişilerde açık açık görünüyor. Bu da haliyle insanlarda bir endişe yaratıyor. Bireysel olarak değişen, yeniliklere açık olan her aşamayı ve farkındalığı kendi içinde değerlendiren Instagram, belirli bir süre daha beğeni gizleme olayını erteleyecek gibi görünüyor.

Sosyal medyada değişimler sürüyor

Twitter üzerinden gelen tepkilere baktığımız zaman görsellerin hala bir sorun oluşturduğunu görüyoruz. En azından beğeniler tam gizlenmediği için insanların aklında bir merak var. Peki ama bu durum ne zaman düzelecek ya da gelişecek dersiniz?

Etiketler
Daha Fazla Göster

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

implant
Başa dön tuşu
Kapalı