Sosyal Medya

Instagram’da Birden Fazla Hikaye Paylaşma

Artık Instagram Story’nizde birden fazla fotoğraf veya video paylaşabilirsiniz. Bir sonraki fotoğrafınızı veya videonuzu hikayenize göndermek için tekrar tekrar film rulosunu açmanız gerekmez. Sadece göndermek istediğiniz tüm fotoğraflarınızı ve videolarınızı seçebilirsiniz ve tek bir tıklamayla hikayenizde paylaşılacaktır.

Instagram Hikayenizi Açın ve Yukarı Kaydırın

Instagram hikayesi ekranınızı açın ve yukarı kaydırın. Yukarı kaydırmak, kamera rulonuzu açacaktır. Kaydırma işlemi işe yaramazsa, sol alt köşedeki küçük kareye basın. “Çoklu Seçim” e basın.

Instagram Çoklu Fotoğraf Paylaşma

Göndermek İstediğiniz Fotoğrafları Veya Videoları Seçin

Fotoğrafları, hikayenizde görünmelerini istediğiniz sırada seçin. Fotoğraflarınızın üstünde sayılar göreceksiniz. Bu, hangi fotoğrafın ilk (1), ikinci, (2), üçüncü (3) vb. Olduğunu görmenize yardımcı olur. Siparişi değiştirmek isterseniz, seçtiğiniz son fotoğraflara basmanız yeterlidir ve fotoğraflarınızı doğru sırayla tekrar seçmeye başlayın. “SONRAKİ üzerine basın.

Fotoğraflarınızı Ve Videolarınızı Düzenleyin

Burada fotoğraflarınızı ve videolarınızı istediğiniz gibi düzenleyebilir ve özelleştirebilirsiniz. Yazabilir, çizebilir, GIF ekleyebilir, vb. “SONRAKİ üzerine basın. Düzenlemeyi bitirdikten sonra “ileri” düğmesine basın.

Hikayenizdeki fotoğrafları ve videoları paylaşmak için “Hikayeniz” i seçin. Fotoğraflarınızı nerede paylaşmak istediğinizi seçin:

  • Hikayen: Hikayende paylaş
  • Sadece Arkadaşları Kapat: Bunun nasıl çalıştığını görmek için buraya tıklayın
  • Ya da arkadaş listenden ve Instagram listesinden birini seç

Bitti! İyi eğlenceler!

 

Daha Fazla Göster

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

implant
Başa dön tuşu
Kapalı