Sosyal Medya

İnstagramda Çoklu Hesap Kullanımı Nasıl Yapabilirim?

Yeniliklerde çığır aşan instagram, kullanıcılara sürekli yeniklikler sunmasıyla kullanıcıların yüzünü güldürmekte. Her geçen gün kendinden söz ettiren instagram da artık çoklu hesap açılabiliyor. Tek telefonla çoklu hesap kullanabilecek olan kullanıcı bu durumdan memnun ama sorun şu ki nasıl yapılır konusunda çoğumuzun bilgisi yok. Hatta böyle bir uygulamadan bile haberi olmayan kullanıcı sayısı mevcut. Instagram’ da çoklu hesap kullanımını nasıl yapabilirim? Tek telefonda birçok hesap aynı anda kullanılabilir mi?

Akıllı cep telefonların vazgeçilmez uygulamasından biri olan instagram yaptığı bu yenilik sayesinde birden fazla Instagram hesabı açıp pratik şekilde kullanabilecek.

Instagram Çoklu Hesap Açma Avantajları

Instagram da hesap açarak alışveriş yapmak herhangi bir şey satmak yaygınlaştı. Çoğu kullanıcıların artık instagram üzerinden satış yaptığı da bilinmekte. Instagram’ da çoklu hesap kullanımını nasıl yapabilirim? Hesap açmayı öğrenen satıcılara fayda sağlar mı? Yazımızda bu konuyu ayrıntılarıyla ele alalım.

Satış yapan hesaplar için çoklu hesap özelliği büyük bir avantaj olmaktadır. Kullanıcı aynı sayfadan birkaç tane oluşturup işini kolaylaştırabilir. Şöyle ki kullanıcı aynı hesap üzerinden hem satış sayfası hem ürün tanıtım hem de müşterilerle iletişime geçecek ayrı sayfalar oluşturabilecektir. Böylece kullanıcıyı çok rahatlatacak olan bu yöntem Instagram’ ı oldukça cazip hale getiriyor. Sadece satış için geçerli olmayıp başka konularda da hesap açma özelliği büyük fayda sağlamaktadır. Çalışan kullanıcı işyeri için sayfa açarken aynı hesap üzerinden sosyal yaşantısı içinde sayfa açabilir.5 hesaba kadar çoklu hesap açma imkânı veren Instagram bu sayede kullanıcıların da takipçi sayılarını arttırma da, bu anlamda fayda sağlamıştır.

Instagram Çoklu Hesap Yapma

Öncelikle Instagram son sürüm telefonunuzda yüklü olmalıdır. Instagram ayarlar kısmına giriş yapın. En alt kısma inin. Bu kısımda Instagram çoklu hesap açabilmeniz için hesap ekle bölümünü göreceksiniz. Bu bölümü tıklayın. Eklemek istediğimiz hesap bilgilerini giriniz. Böylece 2 tane hesabınız oldu ve bu hesaplar açık halde bulunmaktadır. Instagram’ da çoklu hesap kullanımını nasıl yapabilirim? Hesaplar arası geçiş ise şu şekilde yapılır. Instagram ana sayfada iken sağ en alt kısımda profil fotoğrafının olduğu yuvarlak bölüme basılı tutun. Karşınıza açmış olduğunuz sayfalar çıkacaktır. Buradan hangi hesaba girmek isterseniz tıklamanız yeterli olacak. Böylece çoklu hesap yapma yöntemi ile eklemiş olduğunuz hesaplarda geçiş yapmış olacaksınız. Hesap açma avantajları ile hesap kullanımını detaylı şekilde sizlerle paylamış olduk.

Daha Fazla Göster

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

implant
Başa dön tuşu
Kapalı