Sosyal Medya

Instagram’da En Çok Beğeni Alan Paylaşım Sizi Şaşırtacak

Her geçen gün yeni paylaşımları ile dikkat çeken Instagram, kullanıcıların beğendikleri ve başkalarının da görmesi için paylaştıkları bir anlık resim platformu olarak ortaya çıktı. Ancak daha sonra uygulama geliştirilerek resim ve video kaydetme özellikleri de eklenerek, bir sosyal medya devi haline geldi. Dünya üzerinde neredeyse kullanıcısının kalmadığı platformda beğeni konusunda yarış halinde olan kişiler de bulunmakta.

Saatlerce Zaman Geçirilmekte

Instagram takipçilerinin uygulama üzerinde çok fazla zaman geçirdikleri bir gerçek. Saatlerce sosyal medyada dolaşılarak, binler kez beğeni yapılmakta. Peki, en çok beğeni yapılan paylaşımlar kimlere ait ve neler? Sorunun cevabı için ilk akla gelen elbette takipçileri en fazla olan ünlüler olmakta. Ancak beğenide onları geçen bir resim daha mevcut.

Popüler beğeniler arasında yerini almayı her zaman başaran Cristiano Ronaldo listenin üst sıralarında yerini almakta. Her paylaşımının olay olduğu başarılı futbolcu, futbol sahasındaki oyunu kadar resimleriyle de beğeni kazanmakta. Bazen eşiyle, bazen çocuklarıyla paylaşımda bulunan Ronaldo, 12 milyona yaklaşan beğeni istatistiği ile dikkat çekmekte. Özellikle Juventus transferini paylaştığı fotoğraf 12 milyonun üzerinde bir beğeniye ulaşmıştı.

Listede bulunan bir diğer isim ise Selena Gomez. Güzelliği ile dikkat çeken ve bunu paylaşımlarına da yansıtan güzel oyuncu, beğeni sıralamasında ilk on içerisine girmekte. Evlendiği zaman arkadaşlarıyla yaptığı paylaşım 14 milyondan fazla beğeni elde etmişti.

Kylie Jenner ve bebeği listenin ilk sıralarında yer alan bir diğer paylaşım. Özellikle bebeği ile paylaşım yapan ünlü modelin birden fazla fotoğrafı listenin üst sıralarında yerini alıyor. Bunların arasında 18 milyonu geçen bir paylaşım da bulunmakta.

Paylaşım sıralamasına giren diğer isimler ise XXXTentacion, Justin Bieber, Ariana Grande ve Robert Downey.

Listenin İlk Sırasını Tahmin Edemeyeceksiniz

Instagram paylaşımlarının ilk 20 listesinde yukarıda saydığımız ünlüler dışında ‘Ağaç dikme kampanyası’ başlığı ile Tentree şirketinin paylaşımı da yer almakta. 16 milyona yaklaşan beğenisi ile oldukça dikkat çekmekte. Listede bulunan ve belki de neden paylaşıldığını kimsenin bilmediği bir çatlak yumurta resmi de bulunuyor ve 12 milyonun üzerindeki beğenisi ile gerçekten şaşırtmakta.

Herkesin neredeyse birbiri ile yarışır hale geldiği beğeni listesinin başını bir yumurta resmi çekmekte. Sayfa yöneticilerinin Kylie Jenner resimlerine karşı böyle bir paylaşımda bulunduklarını dile getirmeleri ve 18 milyonun üzerine çıkmak istemeleri, resmi popüler yapmayı başarmış durumda. Şu an için beğeni sayısı 54 milyona yaklaşan resim, Instagram beğeni listesinin ilk sırasında yer almakta.

Etiketler
Daha Fazla Göster

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

implant
Başa dön tuşu
Kapalı