Sosyal Medya

İnstagramda En Çok Beğenilen Fotoğrafları Bulma

İnstagramda En Çok Beğenilen Fotoğrafları Bulma

Instagram’da en çok beğeni aldığınız fotoğrafı görmek isteyenler birçok alternatif yöntemleri denese de başarılı sonuç elde edemiyor. Kimi zaman yüzlerce hatta binlerce resim arasından hangisinin en fazla beğeniyi aldığını merak ederiz. Tüm fotoğrafları tek tek incelemek oldukça ciddi bir zaman çalacağı için İnstagramda fotoğrafları bulma konusunda uygulamalardan yardım alınıyor. Peki en çok beğeniyi öğrenmeyi sağlayan bu uygulamanın adı ne?

İnstagramda ‘kaç beğeni aldım’ uygulaması

Her gün en fazla kullandığımız uygulamalardan olan Instagram, bizlere anı ölümsüzleştirme fırsatı sunuyor. Hangi resmin kaç beğeni aldığını öğrenmek için elbette tüm fotoğrafları kontrol etmek mecburiyetinde değilsiniz. İnstagramda en çok beğenilen fotoğrafları bulmak için Top Nine uygulamasını mobil cihazınıza indirmeniz yeterli. Top Nine’a erişmek için uygulamayı indirmenin yanı sıra internet siteleri üzerinden de erişim sağlayabilirsiniz.

Bu uygulama sayesinde hiçbir efor harcamadan size en çok beğeni alan fotoğraflarınızı hazırlar. Tek yapmanız gereken Instagram kullanıcı adını ve mail adresini ilgili bölümlere yazmak.

Daha Fazla Göster

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

implant
Başa dön tuşu
Kapalı