Sosyal Medya

Instagram’da Engellenen Eylem Mesajı Nedir?

Engellenen eylem mesajı, Instagram’ın sizi takip eden, beğenen, yorum yapan veya doğrudan mesajlaşan insanları engellemeniz anlamına gelir.

Bu eylemi çok fazla spamledin, bu yüzden Instagram bir bot olduğunu düşünüyorsun, bu nedenle, kurallarına aykırı olduğu için seni bu işlemi tamamlaman için yasakladılar.

Neden Eylemim Instagram’da Engelleniyor?

  • Çok fazla kişiyi takip ediyor veya takip ediyorsun
  • Aynı şeyi çok fazla fotoğrafın altında yorumladınız
  • Kısa sürede çok fazla fotoğraftan hoşlanıyordunuz
  • Son zamanlarda çok fazla hesap mesajlaşıyorsunuz
  • Instagram’daki belirli işlemleri tamamlamak için üçüncü taraf bir uygulamayı kullanıyorsunuz
  • Beğenmeyi, takip etmeyi / takip etmeyi veya yorum yapmayı otomatikleştirmek için bir bot kullanıyordunuz

Instagram tarafından engellendiyseniz, bu işlemlerden birini tanıdığınızdan eminiz. Olmazsa, Instagram ile bağlantı kurabilir ve onlara işlemlerinizi yanlışlıkla engellediklerini söyleyebilirsiniz.

 Instagram geçici olarak engellendin uyarısı

Başka Bir Aygıt Kullan ve Verilere Geçiş Yap

IP adresiniz Instagram tarafından engellendiğinden, bu en iyi seçeneğinizin farklı bir cihaza geçmek ve WIFI yerine veri kullanmak olduğu anlamına gelir.

Instagram sizi engellediğinde, hesabınızı engellemez, IP adresinizi engeller. İnterneti kullanan her cihazın iki IP adresi vardır: genel ve özel. Evinizde, yönlendiriciniz İnternet’e bağlanmak için ISS’niz tarafından atanan genel IP adresinizi kullanır. Mobil cihazınızda genel bir IP adresiniz var.

Bu nedenle, verileri kullanır ve farklı bir cihaza geçerseniz, engellenen IP adresleriyle artık ilişkili olmadığınız için eylemleriniz engellenecektir.

24 Saat Bekleyin

Instagram genellikle yalnızca 24 saat boyunca sizi engeller, bazen daha da az. Tecrübelerime göre, birkaç saat engellendim, bu yüzden 24 saat boyunca beklemek zorunda kalmayabilirsiniz.

Instagram’ın ana önceliğinden biri, diğer hesapların korunabilmesi için spam ve botların engellenmesidir. Bu yüzden, Instagram’ı, engellenmelerini engellemeden önce birkaç saat bu kısıtlamayı kısıtlayabileceğinizi göstermeniz gerekir.

Daha Fazla Göster

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

implant
Başa dön tuşu
Kapalı