Sosyal Medya

Instagram’da Görüntü Kalitesinde Düşüş!

Son dönemin önemli sosyal medya sitelerinden olan Instagram kendine has bir üslup ile karşımıza çıkmaya devam ediyor ve hayata dair bütün güncellemeleri yansıtıyor. Ama son güncellemelerden sonra kaliteler düşmeye başladı ve görsel detaylar azaldı diyebiliriz!

Instagram ile ilgili söyleyecek çok fazla şey var iken herkesin beklentisi daha iyi bir paylaşım ve sanal ağ oluyor. Bu yüzden de sosyal medya kaliteleri her zaman değişken bir üslup oluyor karşımızda. Instagram tarafından sunulan detaylara bakarsanız, insanların bu konuya dair de aradığını kolaylıkla bulduğunu görebilirsiniz.

En büyük sorun, şu sıralar paylaşılan görsellerdeki kalite sorunu oluyor. Kişiler kendilerine dair pek çok noktayı ön plana çıkaramıyor ve yükledikleri fotoğrafların kalitesi düşmüş olarak karşımızda yer alıyor.

Yüklenen görsellerin kalitesi düşüyor!

Hem herkesin ilgisini çeken, hem de rahatlıkla ön plana çıkarılabilecek durumları yaratan Instagram, yüklenen görüntülerin kalitesini ön plana çıkararak çok daha fazla seçenek yaratıyor ve kişilerin kendilerine has bir dilde ilerlemesini sağlıyor. Ama yeni güncellemeler, özellikle beğeni gizleme durumlarından sonra bizlere yoğun bir sorun yaratmış gibi görünüyor.

Çünkü beğenilen fotolardan ziyade, kendinize dair ön plana çıkarılan görsel kalitesini düzeltmesi gerekiyor. Hem kaliteli bir görsel, hem de fotolara dair hızlı bir ilerleme ve büyük bir gelişim hepimizin ortak derdi olmuş durumda iken kendimizle ilgili seçenekleri de rahatlıkla takip edebiliyor ve inceleyebiliyoruz. Yakın zamanda düzeleceğini düşündüğümüz görsel kalitesi şu an için bu seviyelerde bulunuyor.

Etiketler
Daha Fazla Göster

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

implant
Başa dön tuşu
Kapalı