Sosyal Medya

İnstagram’da Keşfete Nasıl Düşerim?

Oldukça popüler olan uygulamalar arasında en üst sıralarda bulunan İnstagram uygulaması son zamanlarda herkesin gözdesi haline gelmiştir. Bu uygulamayı kullanan kişilerde gerek kişisel hesapları olsun, gerekse herhangi bir hesap olsun; beğenilme arzusu takip edilme arzusu son derece fazladır. Bu arzular doğrultusunda İnstagram’ da  Keşfete Nasıl Düşerim diye düşünenler için birkaç yöntem önereceğiz.

İnstagram’ da  Keşfete Düşmek İçin  Bazı Yollar…

Öncelikle şunu söylemeliyiz ki, keşfette gördüğümüz hesaplar rastgele seçilmiş hesaplar değildir. İnstagram Keşfet’ e  düşmek için belli bir takipçi sayısına ulaşmış ve beğeni oranlarınızın da yüksek olması lazım. Yani çok fazla veya düzenli olarak beğeni almayan fazla takipçisi olmayan hesaplar İnstagram Keşfet’ e  düşemez. Bu nedenle İnstagram’ da Keşfete Nasıl Düşerim diye düşünenler için ilk olarak söylememiz gereken, takipçi sayınızı yükseltmektir. Beğeni sayılarını arttırmak için de insanların dikkatini çekecek şekilde efektlerle paylaşım yapılması sizin için uygun olabilir. İnsanlar gözlerine hitap eden video ve resimleri beğenirler ve bu gönderilere yorum yaparlar. Gelen yorumlar da keşfete düşmenizde oldukça iyi bir yöntemdir. Bunun için insanları yorum yapmaya teşvik edecek sorular sorarak veya insanlarla diyalog halinde olarak, yapılan yorum sayısını arttırabilirsiniz. Bu şekilde yapılan yorumlar ile takipçi sayınızı da arttırabilirsiniz.

İnstagram Keşfete Düşen Hesaplar Gibi Olmak İçin Yapılması Gerekenler…

Paylaşım yaparken konum eklemek de bu konuda size katkı sağlar. Konumlar sayesinde, insanlar sizin nerelere gittiğinizi görür ve bu şekilde o konumda yaşayan size yakın olan kişilerin sizi keşfette görme ihtimali artar. Diğer bir yol ise; paylaşım yaparken etiket yani hashtag kullanmaktır. Fakat bu işlemi abartmadan sadece paylaşılan gönderiye  uygun olacak 1 2 etiket ile yapmanız gerekiyor.  Bu sayede kullandığınız etiketi takip eden veya o etiketi aratan bir kullanıcı sizi de karşısında görecektir. Bu şekilde takipçi sayınız artar ve keşfete düşme ihtimaliniz artar. İnstagram’ da Keşfete Nasıl Düşerim diye merak edenler için yapılacak bu basit uygulamalar İnstagram Keşfet’ e düşmek için yeterlidir.

Daha Fazla Göster

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

implant
Başa dön tuşu
Kapalı