Sosyal Medya

İnstagramda Profilime Bakanları Nasıl Görebilirim?

Kullanıcılarının merak ettiği sorulardan biri de Instagram’ da profilime bakanları nasıl görebilirim? Kimler gizli takipte? Bu konu hakkında birçok uygulama ve site bulunsa da bunların Instagram profilimize kimlerin baktığını görme şansı maalesef yok. Bu konu ile ilgili bazı uygulamalar indirildiği takdirde hesap bilgilerimizi çalmakta. Başka işler için kullanılmakta. Örneğin sahte hesap açımı gibi.

Instagram Profilime Bakanlar İçin Uygulama

Her gün milyonlarca Instagram kullanıcı kim profilime baktı. Gizlice hesabı izleyen hayranlarını merak etmekle geçirmekte.  Instagram’ da profilime bakanları nasıl görebilirim? Ümidiyle internette sürekli bu soruyu aratmaktalar. Profilime bakanlar, Instagram profilime bakanlar kim, kim baktı gibi yaygın sorular.

Çıkan uygulamaları indirdiğiniz takdirde sizi büyük tehlikeler beklemede. İndirilen uygulamalar kullanıcı ve şifrenizi girdiğinizde bilgilerinizi bu sitelerle paylaşıyorsunuz. Bu siteler tarafından bilgileriniz ele geçiyor. Diledikleri gibi kullanmalarına sebebiyet veriyor. Sadece bununla kalmayıp telefona yüklenen bu uygulamalar özel hayatınızla ilgili de bilgi sahibi olmalarına neden oluyor. Sizi çok büyük tehlike içine alan bu yöntemden uzak durmak en mantıklı hareket olacak.

Instagram uygulaması profilini açma yada açmama teklifini kullanıcıya zaten sunmakta. Takipçi listesi de belirlediğimiz onay verdiğimiz kişiler. Eğer profili herkese açarsak web üzerinden herkes profili görüntüleyebilir. Instagram gizli profilleri görme adı altında olan uygulamalar da kandırmaca dan öte değil ve korkunç bir tuzak kapısı.

Profile Bakanları Anlamak Kolay

Şöyle düşünelim bizi takip eden kişiler zaten bizi seven çevremizde olan insanlar çoğunlukla. Tanımadığımız listemizde olmayan kişilere de genel olarak profilimizi kapatırız.  Bizi merak edenler takipte kalmaya devam edecektir. Yaptığınız ilgi çekici paylaşımlar sonucu mutlaka sayfanıza girip inceleme yapacaklardır. Kaçırdıkları farklı paylaşım var mı? Baktıkları paylaşımlar ilgi çekiyorsa beğenecekler ve gelen beğeniyle zaten ortaya çıkan bir durum olacaktır. Merak gereği hiç sevmediğimiz birinin bile profiline baktığımız mutlaka olmuştur.  Merakımızı kullanıp bizi kandırmak için birçok uygulama bu yüzden yapılmıştır.

Daha Fazla Göster

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

implant
Başa dön tuşu
Kapalı