Sosyal Medya

Instagram’da Profilime Kim Baktı?

‘Instagram profilimi kim inceledi’ – Herkese açık profilli, hevesli bir Instagrammer iseniz, bu düşünce aklınızı defalarca geçmiş olmalı. Yaratıcılığınızdan kimlerin etkilendiğini görmek ve sizi bu popüler sosyal ağ üzerinden kontrol etmek istemenin zararı yoktur.

Instagram Profilime Kimler Bakmış

Bununla birlikte, tüm Programlayıcıların “Beğen ve Takip Et” sürecini takip ettiğini düşünmek saf olacaktır. Çoğu, hesabı gerçekten takip etmeden sadece profili kontrol etmeyi tercih edebilir. Peki, takip etmek istemeyen bu tür profil ziyaretçileri nasıl izlenir? Instagram profilinizi kim baktı?

Instagram Profilime Bakanlar Nasıl Görülür?

Bu meraklı kişilerden biriyseniz, biraz hayal kırıklığı için hazır olun. Maalesef Instagram, profilinizi kimlerin ziyaret ettiğini bilmez. Henüz profil ziyaretçilerinizi takip etmek için bir uygulama içi işlevselliğe sahip değil.

Bir işletme hesabınız varsa, son yedi gün içinde sahip olduğunuz ziyaretçi sayısını veya yayınlarınızı yayınlarında kaç kullanıcının gördüğünü görebilirsiniz. Ancak, ziyaretçilerin isimlerine gelince, cevap yankılanıyor.

Facebook gibi Instagram, belirli gizlilik sorunları için bu özel soruya tamamen dikkat çekiyor. Basitçe söylemek gerekirse, verilere sahipler ama sizle bile paylaşmıyorlar. Yani evet, bu demek oluyor ki, profilinize kimin girdiğini göremezsiniz.

Daha Fazla Göster

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

implant
Başa dön tuşu
Kapalı