Sosyal Medya

Instagramda Şikayet Nasıl Edilir?

Instagram ile bağlantı kurmak çok kolaydır. Sorun şu ki, cevabınıza bir çözüm almak yerine, cevabınızı geri almak çok zor. Instagram desteği ile ilerleme kaydetmeniz için tüm seçeneklerinizi bilmek önemlidir. Bu makale, ihtiyacınız olan yardımı almanız için en iyi stratejileri içermektedir.

Instagram İletişim Numarası ve Instagram İletişim E-postası

Instagram’ın iletişim telefon numarası 650-543-4800 ve iletişim e-postaları support@instagram.com, ancak lütfen bu kanallar aracılığıyla sorgunuza yanıt alamayacağınızı unutmayın.

Instagram Şikayet Bildirimi

Seçeneklerim Neler?

Ne yazık ki, normal bir Instagram kullanıcısıysanız, seçenekleriniz resmi kanallarla sınırlı. Bunu duymanın zor olduğunu biliyoruz, ancak ücretsiz bir uygulamanın talihsiz ekonomisi. Bu, Instagram’daki 700 milyon “üründen” birinin bir sorunu varsa, bunun öncelikli bir sorun olmadığı anlamına gelir. Tamir etmeye yüzlerce dolar harcamazlar. Instagram için bu sorunu görmezden gelmek ve bunun yerine yeni bir para kazanma ürünü üzerinde çalışmak akıllıcadır.

On binlerce kişiden daha fazla takipçisi olan bir etkileyici veya içerik oluşturucuysanız, farklı derecelerde başarıya sahip resmi olmayan yükseltme yolları vardır. Sonunda bazılarını ele alacağız.

Instagram Destek İle İletişim Kurmak Neden Bu Kadar Zor?

Instagram’ın 700 milyondan fazla kullanıcısı var ve aldıkları destek talebi sayısı şaşırtıcı. Her 100 kullanıcıdan sadece 1 tanesi yılda bir kez Instagram ile iletişime geçerse, bu hala yılda 7 milyondan fazla, veya günde 18.000’den fazla destek talebidir. Şimdi, bazılarınız, Facebook’un kaynaklarına sahip bir şirket için bir olasılık olması gereken ‘peki saatte sadece 700 destek talebi olduğunu’ düşünüyor olabilir.

Normal Bir Kullanıcı Olarak Instagram Desteğine Nasıl Ulaşılır

Normal bir Instagram kullanıcısıysanız, yardım almak hala mümkündür, bu daha az olasıdır. En iyi bahis, Instagram.com’dan destek isteği göndermektir. Aşağıdaki talimatları izleyin:

  • com için tıklayın
  • com altına gidin ve Destek’i tıklayın.
  • Soldaki menüden Gizlilik ve Güvenlik Merkezi’ni tıklayın.
  • Bir Şey Bildir’i tıklayın.
  • Karşılaştığınız sorunun türüne tıklayın
  • Bildiren bir bağlantı arayın
  • Her sayının doldurması gereken benzersiz bir formu var
Daha Fazla Göster

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

implant
Başa dön tuşu
Kapalı