Sosyal Medya

İnstagram’da Silinen Fotoğrafları Nasıl Geri Getirebilirim?

İnstagram uygulaması üzerinden fotoğrafınız silindiyse veya kendi sildiğiniz bir fotoğraftan pişmanlık duyuyorsanız ve o fotoğrafı geri getirmek için İnstagram’ da  silinen fotoğrafları nasıl geri getirebilirim sorunu ile ilgili çözüm  yolları arıyorsanız, bu yazımız tam size göre. Birazdan vereceğimiz bilgiler ve bazı yöntemler ile İnstagram üzerinden silinmiş olan resimlerinize geri ulaşabileceksiniz. Çoğu kişi bilmese de İnstagram üzerinden silinen bir fotoğrafı geri getirmek çok basit birkaç işlem gerektirir. Bu gün sizlere bu işlemleri anlatacağız.

İnstagram Üzerinden Silinen Fotoğrafları Geri Getirmek Mümkün Mü?

Günümüzde insanların oldukça iyi bir sosyal hayata sahip olmasından dolayı neredeyse her saniye İnstagram üzerinden milyonlarca paylaşım yapılıyor. Fotoğraf paylaşma uygulamaları arasında en popüler olan ve herkes tarafından bilinen İnstagram kullanıcı yoğunluğu açısından zirvelerde olan bir sosyal platformdur. Siz de bu uygulamayı kullanıyor ve fotoğraf paylaşımları yapıyorsanız  bu yazımızda vereceğimiz bilgiler işinize yarayabilir. Bazı durumlarda paylaşımlarımızı silebiliyoruz ve sonrasında bundan pişmanlık duyabiliyoruz. Eğer siz de böyle bir sorun ile karşı karşıyaysanız, aktaracağımız yöntemleri deneyin ve sorunun nasıl hemen çözüleceğine şahit olun.  Bu durum ile ilgili bilmeniz gereken iki önemli nokta var; birincisi fotoğrafı sildikten 1 – 2 hafta içerisinde geri getirme işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Daha sonra bu işlem başarılı olmayacaktır. İkinci önemli nokta ise,  fotoğrafı İnsagram’dan sildikten sonra telefonunuzu sıfırladıysanız ya da İnstagram uygulamasını kaldırdıysanız İnstagram’ da  silinen fotoğrafları nasıl geri getirebilirim sorunu için yaptığınız işlem başarılı olmayabilir.

Peki Bu Yollar Nelerdir?

İlk yapmanız gereken Google Play’dan DiskDigger  uygulamasını telefona indirmek. Daha sonra, indirdiğiniz bu uygulamadan bulmak istediğiniz dosyayı, dosya türleri kısmından seçin. Ardından  ‘ok’ yazısı göreceksiniz. Oraya tıklayın. İşlem başlayacaktır. Bu işlem biraz uzun sürebilir. Dikkat etmeniz gereken bir nokta daha vardır bu işlem sırasında telefonunuzu kullanmayın. Telefon sadece kendisi dosyaları tarasın siz herhangi bir şekilde müdahale etmeyin.  Tarama işleminin kesilmemesi için telefonunuzda en az 100 – 150 Mb boş alan bulundurun. Aksi taktirde tarama işleminiz yarıda kesilebilir. Boş alan sayesinde tarama işlemi kesilmeden devam eder.

Daha Fazla Göster

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

implant
Başa dön tuşu
Kapalı