Sosyal Medya

İnstagramda Silinen Hesap Geri Nasıl Alınır?

İnstagramda Silinen Hesap Geri Nasıl Alınır?

İnstagramda silinen hesabı geri alma için son zamanlarda sayısız soru geliyor. Bilerek ya da yanlışlıkla silinen Instagram hesapları, pişmanlıktan dolayı tekrar geri açılmak isteniyor. Günümüzde birçok kullanıcı bazı nedenlerden ötürü Instagram hesaplarını kalıcı olarak siliyor. Hesabını silen kitlenin büyük bir çoğunluğu ise yaptığı bu işlemden dolayı pişmanlık yaşıyor. Bu yüzden Instagram hesabınızı silmeden önce çok iyi bir şekilde düşünmelisiniz. Şimdi sizlere İnstagramda silinen hesap geri nasıl alınır sorusunun yanıtı vereceğiz.

İnstagram silinen hesabı tekrar aktif etme

İnstagram hesabınızı sildiğiniz takdirde resimleriniz, videolarınız ve takipçileriniz kalıcı olarak silinir. Hesabınızı dondurduğunuz zaman ise dilediğiniz zaman tekrardan hesabınızı aktif hale getirebilirsiniz. İnstagramda silinen hesabı geri alma için ilk önce hesabınızın kalıcı olarak silindiğinden emin olmalısınız. Bunu öğrenmek için hesabınıza giriş yapmaya çalışın. Eğer kullanıcı bulunamadı diyorsa hesabınız kalıcı olarak silinmiş demektir.

İnstagram silinen hesabı geri alma için https://help.instagram.com/contact/1652567838289083 bağlantısına giderek ilgili formu doldurmanız yeterli. Linke tıkladıktan sonra sırasıyla “Hayır” dedikten sonra “Gönder” butonuna tıklayın.

Daha Fazla Göster

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

implant
Başa dön tuşu
Kapalı