Sosyal Medya

Instagramda Sorun Bildirme

Instagram, sosyal medya web sitelerinin en popülerleri arasındadır ve her gün muazzam miktarda trafik oluşmaktadır. Kullanıcılarına sunulan birkaç farklı yön ve işlevi vardır, bu nedenle bazen bazı şeylerin ters gitmesi şaşırtıcı değildir ve onları düzeltmek için yollar bulabilmeleri için Instagram ile iletişime geçme ihtiyacı duyabilirsiniz. Birçok web sitesi, teknik ekiplerin bunları çözebilmesi için sorun bildiren kullanıcılara güvenir. Bu nedenle Instagramda sorun bildirme işlemi yapabilirsiniz.

Instagramda Sorun Bildirme

Instagramda Sorun Bildirme Nedenleri

Bu, onlara bir şey söylemeleri için Instagram ile iletişime geçmeden önce ilk adım olmalı. Karşılaştığınız sorunun ucunda bir sorun olmadığından emin olun. Bunu yapmanın birkaç farklı yolu var.

  • Kullanmakta olduğunuz cihazı yeniden başlatın ve ardından hala sorun yaşayıp yaşamadığınızı kontrol edin.
  • Uygulamayı kullanıyorsanız ya da tam tersi tarayıcıyı deneyin. Konunun her ikisinde de görünüp görünmediğine bakın, çünkü bu teknik ekibe daha fazla bilgi vermenizi sağlayacaktır.
  • Arkadaşınıza da sorun yaşayıp yaşamadıklarını sorun, sadece sizin değil. Başkaları da benzer sorunlar yaşıyorsa, muhtemelen Instagram’ın sonundaki bir şeyden kaynaklanıyor ve o zaman bunu bildirmeye bakmalısınız.

Hala emin değilseniz, uygulamayı cihazınızdan silip yeniden yüklemeyi düşünün. Bu, sizin tarafınızdaki aksaklıkların çoğunu temizlemelidir, bu yüzden hala sorun varsa, Instagram ekibiyle bağlantı kurmanın zamanı geldi.

Instagram Üzerine Bir Sorun Bildirmek

Bir şey işe yaramazsa, tüm web sitelerinin teknik bir ekiple iletişim kurmasının yolları vardır, ancak bu durum web siteleri arasında biraz farklılık gösterebilir ve tarayıcı sürümünü veya uygulamayı kullanmanıza bağlı olarak farklılık gösterir. Uygulamadaki bir sorunu bildirmek için şunu deneyin:

  • Uygulamayı açın ve ardından profilinize gidin.
  • Sağ üst köşede görmeniz gereken üç yatay beyaz noktaya dokunun.
  • “Destek” bölümünü görene kadar kaydırın ve “Sorun Bildir” e dokunun.
  • Feedback Geri Bildirim Gönder ’veya a Sorun Bildir:’ seçeneğini tekrar seçerek a Sorun Bildir’i tıklayın.
  • Karşılaştığınız sorunu çok ayrıntılı olarak anlatın, böylece teknik ekip sorunu belirlemelerine yardımcı olacak tüm ilgili bilgilere sahip olacaktır. Birden fazla hesapta deneyimliyseniz, onlara bildirin.

Tarayıcılarla onlarla iletişim kurmak istiyorsanız, Instagram uygulamasını açın ve ekranın alt kısmında “Destek” düğmesini göreceksiniz.

Daha Fazla Göster

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

implant
Başa dön tuşu
Kapalı