Sosyal Medya

Instagramda Takip Etmeyenleri Nasıl Bulurum?

İnstagramda beni takip etmeyenleri nasıl öğrenebilirim? Takipten çıkanları öğrenme? gibi sorgular son zamanlarda artmış durumda. İnstagram kullanan herkesin, 7’den 70’e bazı konularda ortak bir tavrı bulunuyor. Eğer siz arkadaşınızı, akrabınızı veya haspelkader görüştüğünüz bir insanı takip ediyorsanız onun da sizi takip etmesini beklersiniz. Kimi zaman takipçi kasmak için tanımadığınız insanları dahi takip edebilirsiniz ve onlardan da aynı davranışı beklersiniz. Fakat bazı akıllı insanlar sizler takip ettikten bir müddet sonra sizi takipten çıkarır ve siz takipçi sayınızdaki düşüşten bu durumu farkedersiniz. Yüzlerce takipçinin arasından hangisinin sizi takipten çıktığını anlamak oldukça güç olacağı için çeşitli uygulamalara başvurmanız gerekebilir.

Takipçi sayısı az olan insanların bu tarz uygulamalara ihtiyacı yoktur çünkü kimin takipten çıktığını anlamak o kadar da zor olmayacaktır. Ama yüzlerce hatta binlerce takipçiye sahipseniz akıllılık edipte görmeyeceğinizi sanıp sizi takipten çıkaran insanların kim olduğunu rahatlıkla öğrenebilirsiniz.

Instagramda Takipten Çıkanları Öğren

Bunu öğrenebilmek adına internet üzerinde pek çok websitesi bulunuyor. İnstagram takipten çıkanları görmek, instagram takip sorgulama, instagram takipçi sorgula, aramalarını yaparak karşınıza çıkan internet sitelerinden birine giriş yapabilirsiniz. Siteler genellikle sizden hesaplarınızın şifresini veya uygulama üzerinden izin vermenizi isteyebilir. Şifre vermek oldukça risklidir bu yüzden instagram üzerinden sizi takip etmeyen insanları tespit edebilmeniz adına kullanacağınız bu uygulamanın güvenilirliğine dikkat etmelisiniz. İşinizi hallettikten sonra şifrenizi değiştirmenizi şiddetle tavsiye ederim. Birkaç dakika içinde bu işi halledip şifrenizi değiştirdiğiniz takdirde herhangi bir sıkıntının doğmayacağını düşünmekteyim.

Sizleri takipten çıkan insanları merak ediyorsanız ve bu durum sizin için oldukça önem arz ediyorsa bu tarz uygulamaları kullanabilirsiniz. Şifrenizi girdikten sonra hızlı bir şekilde sizi takipten çıkaranları tespit edip siz de onları takipten çıkarıp veya direkt olarak kendilerine ulaşarak bunu neden yaptığınızı sorabilirsiniz. İşinizi hallettikten sonra şifrenizi değiştirmeyi unutmayınız ve elinizi çabuk tutunuz. İnstagram ile ilgili merak ettiğiniz birçok soruyu internet sitemiz üzerinden öğrenebilir, aklınıza takılan sorularda yorum kısmından bizlere sorabilirsiniz.

Daha Fazla Göster

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

implant
Başa dön tuşu
Kapalı