Sosyal Medya

Instagram’da Takipçi Nasıl Arttırılır?

Instagram, ürün satmak ve marka bilinirliğini artırmak için harika bir platform. Yeni bir işletmeyseniz, Instagram sayfanızı geliştirmek için biraz zaman ve çaba harcamak, dijital pazarlama kampanyanızı başlatmak için iyi bir yoldur. Çok sayıda aylık aktif kullanıcı olan Instagram ile doğru yönetildiğinde takipçilerinizi müşterilere dönüştürmenize yardımcı olabilir. Asıl soru, takip eden bir konuyla nasıl alakalı ve ilgilisin? Sürekli değişen algoritma ve sıkı rekabet ile takipçilerinizin sayısının artması birkaç yıl öncesine kıyasla çok daha zor. Neyse ki imkansız değil. Instagram takipçilerine spam olmadan ulaşmanıza yardımcı olacak bazı ipuçları veriyoruz.

Sektörünüzdeki Etkileyenleri ve Yetkili Rakamları İzleyin

Kişisel Instagram hesabınızda yeni bir takipçi bildirimi gördüğünüzde, genellikle ne yaparsınız? Cevabınız, kullanıcının yayınını kontrol ediyorsa, işleminiz Instagram kullanıcıları çoğunluğuna benzer. Ve çoğu kullanıcı gibi, markanızın içeriği onlara hitap ediyorsa, muhtemelen sizi takip edeceklerdir.

instagram takipçi hilesi

Sektörünüzdeki etkileyicileri ve yetkili rakamları takip etmek markanızı diğer ilgili kişilere maruz bırakabilir. Ayrıca özel hayranların sizi bulmasına yardımcı olur.

Her Gönderi İçin Bir Konumda Teslim Etmek İçin Giriş Özelliğini Kullanma

“Konum Ekle” seçeneği, Instagram’a bir şey eklediğinizde görünür. Bu özellik, insanların fotoğrafı nerede çektiğini görmelerine yardımcı olur. Bunun dışında, etiketli konuma sahip gönderiler de olmayanlara göre daha fazla etkileşime neden olur. Ayrıca, gönderinizi daha aranabilir hale getirmeye katkıda bulunurlar.

Instagram Adınızı Kullanın

Bir Instagram Adı Etiketi, Instagram kullanıcılarının sizi hızlı bir şekilde bulmasını sağlayan yazdırılabilir bir görüntüdür. Bu görüntüyü mağazanızda gösterebilir, onları şirket etkinliklerinde verebilirsiniz veya insanları sizi bulmaya ve Instagram’da takip etmeye teşvik etmek için diğer sosyal medya hesaplarınızda paylaşabilirsiniz.

Daha Fazla Göster

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

implant
Başa dön tuşu
Kapalı