Sosyal Medya

İnstagramda Tüm Cihazlardan Nasıl Çıkılır?

İnstagramda Tüm Cihazlardan Nasıl Çıkılır?

Farklı cihazlardan giriş yaptığınız ve kapatmayı unuttuğunuz İnstagram hesaplarını kapatmak mı istiyorsunuz? Bu konuyla alakalı gelen yoğun sorular üzerine sizlere bugün bu konu hakkında detaylı bilgiler vereceğiz. Masaüstü bilgisayar, tablet ve mobil cihazlar ile giriş yaptığınız İnstagram hesaplarından çıkış yapmanın mümkün olup olmayacağı konusu en sık karşılaşılan soruların başında yer alıyor. İnstagramda tüm cihazlardan nasıl çıkılır sorusunu sizde soruyorsanız, aşağıda verdiğimiz bilgiler doğrultusunda hareket edebilirsiniz.

İnstagramda tüm cihazlardan çıkış yapma

İnstagramda tüm cihazlardan çıkış yapma Facebook’da olduğu gibi şimdilik mümkün değildir. Bilindiği üzere Facebook’da hesabınıza giriş yapılan şehir ve cihazları rahatlıkla görebilirsiniz. Ayrıca Ayarlar – Güvenlik ve giriş adımına girerek tüm bu giriş bilgilerini kolaylıkla sorgulayabilirsiniz. Ancak Facebook’da olan bu özellik İnstagramda ne yazık ki yer almıyor.

İnstagramda diğer cihazlardan çıkış yapabileceğiniz bir işlem ne yazık ki bulunmuyor. Ancak İnstagram’ın sonraki güncellemelerinde bu özelliği görebiliriz. Şimdilik yapabileceğiniz tek şey hesabınızın şifresini değiştirmek. Bu şekilde İnstagram hesabınızın güvenliğini sağlayabilirsiniz.

Daha Fazla Göster

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

implant
Başa dön tuşu
Kapalı