Sosyal Medya

Instagram’dan Çıplak Fotoğraf Hamlesi! O Hesap Kapandı!

Günümüzün en çok kullanılan sosyal uygulama sitelerinden biri olan Instagram, güncel ve hızlı bir çalışma mantığı ile ilerliyor ve karşımıza da güncel bir beklenti yaratıyor. Bu yüzden de video ve fotoğraf paylaşma uygulaması olarak oldukça çok kişi tarafından tercih ediliyor.

20 Yaşında olan model Kaylen Ward, geçtiğimiz günlerden beri yoğun bir şekilde etkili olan Avustralya yangınlarına dikkat çekmek için bölgeye yardım amaçlı bağış topluyordu. Bu topladığı bağışları da insanlara 10 dolar karşılığında yapıyordu. 10 dolar karşılığında çıplak fotolar yollayarak kişilerden bağış alan ünlü model, yüz bincelerce dolar topladığını söyledi.

Sosyal medyanın hızlı ilerlemesi ve güncel olarak kendini ön plana çıkarması konusunda pek çok kişiye detay yaratan bu hesaplar, hızlı bir şekilde kapatılıyor. Instagram tarafından yapılan açıklamada modelin hesabının kapatıldığı söyleniyor.

Büyük ses getirmişti!

Söz konusu paylaşımlar ve çıplak foto konuları büyük ses getirmişti. 500 Bin dolardan fazla bağış topladığını söyleyen model, bu konuda büyük bir çalışma yaptığını dile getiriyor ve topladığı paraları da Avustralyaya göndereceğaini söylüyor. Instagram’ı etkisi altına alan bu paylaşımlar, cinsel içerik konusunda ihlaller yarattığı için hesap kapandı. 20 yaşındaki modelin 50 binlik takipçili hesabı önemli bir ilerleme ile ön plana çıkarıldığı için pek çok kişiye sorun yaratmaya başladı.

İhlaller yanında pek çok sorun getiriyor ve bu sorunları da kendine has bir dilde ilerletmeye tüm hızı ile devam ediyor diyebiliriz. Model pek çok sorun için herkese yardımcı olmaya çalışıyor ve insanların mesajlarına twitter üzerinden de cevap veriyor.

Etiketler
Daha Fazla Göster

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

implant
Başa dön tuşu
Kapalı