Sosyal Medya

Instagram’dan Eğlenceli Güncelleme!

Instagram yepyeni bir güncellemeyle kullanıcılarını heyecanlandırdı. Instagram’ın resmi Twitter hesabından yapılan açıklamaya göre son güncellemede gif ile story cevaplama özelliği geliyor. Pek çok Instagram kullanıcısı tarafından aktif olarak kullanılacağı kesin olan bu yenilik ile artık herkes takip ettiği hesapların hikayesine seçtiği GIPHY Gif’lerinden biriyle cevap verebilir.

Instagram Gif Yanıtlarıyla Heyecanlandırdı

Instagram hikayesine yanıt olarak göndermek istediğiniz gif’i seçmek için metin kutusunda anahtar kelimeye göre arama yapabilirsiniz. Sosyal Medya Uzmanı Matt Navarra, bu sürecin videosunu yayınlayarak ortaya son derece eğlenceli ve yaratıcı cevapların çıkacağı müjdesini verdi.

Instagram Gif’leri Çok Popüler

Hikayelere eklenen gif’ler çıktığı günden itibaren Instagram’ın en sevilen özelliklerinden biri oldu. Bu gif’lerin hikaye yanıtlarında da kullanılacak olması oldukça dahiyane bir fikir olabilir. Bu özelliği kullanmak için Instagram uygulamasını son sürümüne güncellemeniz gerekiyor. 

Instagram kısa süre önce özel mesajlara hazır emoji ile cevap verme özelliği getireceğini de duyurmuştu. Şu an özel mesajlara yönelik verilebilen tek tepki çift tıklayarak atılan mesajı beğenmek ama bu özellik her mesaj için uygun olamayabiliyor. Bu özelliğin bir sonraki güncellemeyle hayatımıza gireceği düşünülüyor.

Daha Fazla Göster

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

implant
Başa dön tuşu
Kapalı