Sosyal Medya

Instagram’dan Görüntü Kalitesi Hamlesi!

Sosyal paylaşım devi Instagram, genellikle görselleri sıkıştırarak paylaştığı için bazı anlarda kaliteler düşüyordu. Bu duruma ilişkin geliştirilen yeni güncellemede çok farklı bir format üretilecek ve artık görüntülerde bir bozulma yaşanmayacak. En azından görsel kalite olarak!

Otomatik bir kodlama sistemi ile sıkıştırılan görüntüler, genellikle çok daha sağlıklı bir şekilde büyüyor ve karşımıza çıkarılıyor. Bu yüzden de söylenecek şeyler her zaman bize dair bir denge ve yenilik getiriyor. Bu yüzden yapılacak olan bütün güncellemeleri iyi incelemek lazım. Çünkü Instagram artık kişisel olarak ilerliyor ve dikkatleri üzerine çekiyor. Burada yer alan her bir aşamayı ve beklentiyi sizler de tek bir tıklama ile ön plana çıkarabiliyor ve inceleyebiliyorsunuz.

Sağlıklı bir yükseliş için öncelik her zaman farklılık oluyor. Bu konuya ilişkin yapılacak değerlendirmelere göz atarsanız, sizler de kendinize dair değişimleri görebilir ve inceleyebilirsiniz. Genellikle paylaştığınız her fotoyu farklı formatlarda ön plana çıkaracak olan Instagram, sıkıştırılan görüntü ile dikkatleri üzerine çektiği için daha keyifli ve kolay bir çalışma sağlıyor herkese.

Dikkatleri üzerine çekiyor!

Yaptığı çalışmalarda dikkatleri üzerine çeken Instagram, minimal bir tasarım ile ilerleyecek ve köklü bir değişikliğe gitmeyecek. Daha çok yazılımsal temizlikler ile karşımıza çıkan bu site, genellikle insanlara dair yoğun bir seçenek oluşturuyor ve bu durum da bizlere geniş bir süreç kazandırıyor.

Bireysel çalışmaları ve ihtiyaçlara yönelik seçenekleri ortaya çıkarmak için geç kalmayın ve ayrıntıları kullanmaya ve ön plana çıkarmaya devam edin. Aşamaları ve farklı yaklaşımları tek bir şekilde büyüten ve sırası ile organize eden Instagram, sizin için de geçerli olan bir yenilik ile büyüyecek ve karşımızda yer alacak.

Etiketler
Daha Fazla Göster

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

implant
Başa dön tuşu
Kapalı