Sosyal Medya

Instagram’ın Büyük Sorunu Açıklandı!

Sosyal medya devi Instagram, kendine has bir yapıda ilerlese de herkes için farklı bir çalışma oluştururken, bazı sorunlarda sıkıntı yaratabiliyor. Peki ama nedir bu sıkıntılar? Gelin üzerine düşünelim.

Instagram ile ilgili olarak akla gelen pek çok şey var. Bunların arasında önemli bir yenilik ve farklılık oluşturan sitelerden birisi de bu site. Bu yüzden pek çok soruya yanıt veren CEO ile ilgili bazı sıkıntılar konuşulmuş. Bu yüzden Adam Mosseri isimli instagram kişisi önemli açıklamalarda bulunuyor. Peki ama Adam Mosseri’ye göre Instagram’ın en büyük problemi nedir?

Yıl boyunca farklı özellikleri test eden Instagram, kişilerin platform ile ilgili beklentilerini ve yeniliklerini kendine has olarak ön plana çıkarıyor. Takip sekmesinin kaldırılması ile birlikte pek çok kişinin insanları takip edebileceği bir stolk konusu oluşmuyor. Beğeni sayılarının gizlenmesi konusu da bu sene gündeme gelmişti ve pek çok kişi için bu durum gizli bir yapıda yer almıştı. Peki ama bu sene neler olacak derseniz gelin sizlere bu konuya dair de bir etkin çalışma sunalım.

Bu sene şunlar olacak!

Instagram başındaki isim diyor ki, bu sene daha çok soru cevap üzerine çalışmalar yapılacak. Şu anda şirketin en büyük sorunu insanların refahı üzerinde bulunuyor. Bu yüzden de rekabet ile ilgili akla gelen her şey kendi içinde bir yenilik ve beklenti oluşturuyor diyebiliriz. İnsanların sizi sevdiğiniz insanlarla buluşturmaya yönelik çalışmaları olması herkesi ön plana çıkarıyor diyebiliriz.

Beğenilerin gizlenmesi ile ilgili olarak yeni çalışmaların da yolda oldğunu söyleyen yetkili, bu yıl için mental sağlık odaklı çalışmaları ön plana çıkarıyor. Kişilerin psikolojik beklentilerini ve çalışmalarını ön plana çıkarmak için her bir yeniliği daha detaylı olarak görebilir ve inceleyebiliriz. Bakalım süreç nasıl ilerleyecek ve gelişecek.

Etiketler
Daha Fazla Göster

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

implant
Başa dön tuşu
Kapalı