Sosyal Medya

Instagram’ın Sahibi, Selena Gomez’in Instagram’ı Silmesi ile İlgili Konuştu

Instagram’ın Sahibi, Selena Gomez’in Instagram’ı Silmesi ile İlgili Konuştu

Dünya çapında büyük bir şöhrete ve milyonlarca kişilik hayran kitlesine sahip Selena Gomez’in Instagram hesabını kapatması, büyük bir şaşkınlık yaratmıştı. Gomez’in bu kararının ardından açıklama yapan Instagram’ın patronu Adam Mosseri, ‘’Gomez’in Instagram hesabını kapatması beni büyük bir hayal kırıklığına uğrattı’’ ifadelerini kullandı.

Instagram’da 152 milyon gibi büyük bir takipçi kitlesine sahip Selena Gomez, tüm hayranlarını şok eden bir karar alarak Instagram hesabını kapattı. Instagram’ın sahibi Adam Mosseri bile büyük bir şaşkınlık yaşadı ve Gomez’in bu kararının kendilerini hayal kırıklığına uğrattığını açıkladı.

Instagram’ın Sahibi, Selena Gomez’in Instagram’ı Silmesi ile Alakalı Konuştu

Talk Show’da Instagram Hesabını Sildi

Geçen hafta katıldığı bir talk show da Instagram hesabını herkesin gözü önünde silen Gomez, bu kararı ile ilgili şu açıklamalarda bulundu:

‘’Instagram’ı kullanırken, kendim olmaktan çıkıyordum. Kendimi iyi hissetmemekle birlikte depresif bir hal almaya başladım. En önemlisi ise vücudum ile ilgili düşüncelerimin değiştiğini hissediyordum’’ ifadelerini kullandı.

Selena Gomez’in bu kararının değişip değişmeyeceğini, önümüzdeki günlerde göreceğiz. Ancak şunu da belirtmek isteriz ki Gomez’in hayran kitlesi, Instagram hesabını tekrar açması yönünde oldukça büyük bir baskı uyguluyor.

Daha Fazla Göster

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

implant
Başa dön tuşu
Kapalı