Sosyal Medya

Iron Man İçin Artık Tüm Umutlar Sönüyor!

Marvel filmlerinden olan ve 11 Yıldır Tony Stark olarak çalışan Robert Downey JR. Iron Man konusunda yeni bir açıklama yaptı ve hayranlarını da bir miktar üzdü.

Savaş benim için sona erdi diyerek serinin devamında yer almayacağını belirten ünlü oyuncu, Robert Downey JR. geri dönecek misiniz sorusuna bu cevabı verdi.

2008 yılından bu yana üretilen Iron Man filminde Tony Stark olarak çalışan ünlü oyuncu, Avangers serisinin son filminde de yer almıştı. Kendi hayatı pahasına Thanos için bir çözüm üretti. Bu konudan sonra ünlü oyuncunun geri dönüp dönmeyeceği büyük bir merak konusu oluyor haliyle.

Peki ama geri dönecek mi?

Verilen cevaplar her ne kadar politik gibi görünse de, ünlü oyuncu için karakterin bittiği ve öldüğü belli oluyor. Bu yüzden de karaktere can vermek ve bu karaktere dair yeni gelişmeler yaratmak gerçekten de önemliö bir seçenek yaratıyor diyebiliriz. 11 yıllık Tony Stark serüveninin ardından konuşma yapan ünlü oyuncu, artık karakterin kendisi için sona erdiğini söyleyerek devam etti konuşmasına.

Daha farklı fırsatları takip edeceğini belirten ünlü oyuncu, bu duruma dair de beklentilerin hepsini ön plana çıkarmaya devam ediyor. Seçimlerin ve ayrıntılı çalışmaların tamamında kendine has bir denge ve yenilik oluşabilir. Bu yüzden de söyleyecek şeyler gerçekten de çok fazla bir beklenti oluşturuyor. Burada amaç tamamen kişilerin kendine has bir yapıda ön plana çıkarılması oluyor.

Karaktere dair pek çok şeyin mümkün olduğu cevabını veren ünlü oyuncu, bu süreçleri de kendine has bir yerden götürecek ve bütün çalışmaları da kendi için değerlendirmiş olacak diyebiliriz.

Etiketler
Daha Fazla Göster

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

implant
Başa dön tuşu
Kapalı