Sosyal Medya

Kaka Temalı PewDiePay Oyunu Apple’dan Red Yedi!

Son günlerde en nefret edilen Youtuber olarak tanıtılan ve özellikle Google aramalarında karşımıza çıkan PewdiePay için yeni oyun tanıtımı yapıldı. Kendi oyununu piyasaya süren PewDiePay, bu süreçlere dair aktif bir yenilik üzerinden karşımıza geliyor ve yeni oyununu tanıtıyor.

Apple tarafından iğrenç olduğu gerekçesiyle red yiyen ve Apple içinde yasaklanan bu oyun, şu sıralarda yalnızca android üzerinde bulunuyor. Dünyanın en çok aboneye sahip YouTuber’ı olan PewDiePie ya da gerçek ismiyle Felix Kjellberg, 100 milyonu geçkin abonesine çektiği yeni videosunda ortaya oldukça çarpıcı bir iddia attı. YouTube fenomeni, yakın zaman önce ‘Poopdie’ adlı yeni mobil oyununu kullanıcıların beğenisine sunmuştu; ancak oyun şu an için yalnızca Android platformunda yer alıyor.

PewDiePie’ya göre bunun nedeni, Apple’ın iğrenç olduğu için oyunu yasaklaması. Apple oyunun çok pis olduğunu düşünerek yayınlamayınca PewDiePay da bu durumu doğrudan Android üzerinde yayınlamaya karar verdi. 30 yaşındaki Youtuber bu konuya dair de böylesine geniş bir seçenek yaratıyor diyebiliriz.

Yeni savaşlar yapılıyor!

Oyun içinde geniş savaşların ön plana çıkması, oyuna dair de farklı bir seçenek yaratıyor. Apple için çağrıda bulunan ünlü Youtuber, bu konuya dair pek çok cevap bekliyor. Sadece bu sene 22 Milyon abone kazanan PewDiePay, yeni çalışmalarını da yürüteceğe benziyor. Herkes için farklı ve ayrıcalıklı bir dilde ön plana çıkarılacak olan seçenekler bizi de mutlu edecek.

Etiketler
Daha Fazla Göster

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

implant
Başa dön tuşu
Kapalı