Sosyal Medya

Korkunç Yıllık Gelir Sağlayan 8 Yaşındaki Youtuber!

Youtube üzerinde geniş bir kitleye hitap eden ünlü Youtuber, oyuncak tanıtarak pek çok para kazanıyor ve dünyanın en çok kazanan Youtuber’i olarak karşımıza çıkıyor.

8 yaşındaki Youtuber, 26 Milyon dolar kazanıyor ve oldukça geniş bir kitleye hitap ediyor. Forbes dergisi tarafından yapılan açıklamalarda, en çok kazanan Youtuber’lar için bir liste hazırlandı. İçerik üreticilerinin önemli bir fiyat skalası ile karşımıza çıktığı bu listede, dünyanın en popüler Youtuberları bulunuyor. Bu listeye göre listenin ilk sırasını 8 yaşındaki Ryan Kaji isimli youtuber alıyor.

Youtube kanalının isminin Ryan’s World olması ve 8 yaşındaki içerikleri ile yıllık 26 Milyon dolar seviyesinde para kazanıyor olması, bu Youtuber için oldukça önemli bir seçenek oluyor. Yıllık 154 Milyon TL kazanan ünlü youtuber, içerik üretmek adına oyuncak tanıtımları yapıyor ve oldukça geniş bir hayran kitlesi bulunuyor.

Oldukça fazla tanınan ünlü Youtuber Ryan Kaji, geçtiğimiz aylarda kanalının ismini değiştirmişti. İlk açıldığından beri Ryan ToysReview olarak bilinen kanalın ismini Kaji, Ryan’s World olarak değiştirmişti. Bunun sebebi olarak ise kanalının fazlasıyla büyümesini ve kanalda artık yalnızca oyuncak tanıtım videoları olmayacağını gösteren Kaji, bundan sonra kanalında çeşitli yarışmalar, eğitim videoları ve bilim deneyleri yapacağını belirtti.

Youtube üzerinde aktif bir çalışma üreten ünlü Youtuber, kaliteli ve bir o kadar da net içerikleri ile dikkat çekiyor diyebiliriz. Bu denli geniş bir alt yapı ile bütün içeriklerini ön plana çıkaran Youtuber için yapılacak her şey, çok daha kaliteli ve özverili bir dil ile karşımıza çıkıyor aynı zamanda.

Daha Fazla Göster

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

implant
Başa dön tuşu
Kapalı